Różalski ostro skomentował Marsz Równości w Płocku | Narodowcy.net

Różalski ostro skomentował Marsz Równości w Płocku

Na kontrze do Marszu Równości w Płocku, organizowanym przez między innymi Młodzież Wszechpolską pojawił się były zawodnik MMA Marcin “Różal” Różański.  Sportowiec ostro skrytykował inicjatywę osób LGBT w swoim rodzinnym mieście.

“Różal” podkreśla swoje przywiązanie do swojego miasta Płocka. Dlatego w sobotę wziął udział w kontrze do Marszu Równości, aby pokazać swój sprzeciw wobec propagandy środowisk LGBT.

Oni sami nie wiedzą czego chcą. Mają takie same prawa, jak my wszyscy. W tym czymś, co tam się przesuwa, nie ma nikogo z Płocka. Są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni. Przywiezieni tutaj, żeby w naszym mieście zrobić gnój, żeby znów poróżnić Polaków, żeby znów zrobić wielki syf, żebyśmy się znowu nienawidzili i żeby było głośno w telewizjach -Marcin “Różal” Różański w wywiadzie dla Polsat News

Do pierwszego Marszu Równości przyjechali lewicowi politycy: Robert Biedroń lider partii Wiosna, Rasmus Andresen z Niemiec, Julie Ward z Wielkiej Brytanii, oraz przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty.

 

źródło: polsatnews.pl

Komentarze