Seksafera w partii Wolność? Korwin-Mikke: To są prywatne sprawy członków partii | Narodowcy.net

Seksafera w partii Wolność? Korwin-Mikke: To są prywatne sprawy członków partii

Jak podaje “Fakt”, jeden z najbliższych współpracowników Janusza Korwin-Mikkego miał wykorzystywać swoją pozycję do uwodzenia kobiet, jednocześnie zarażając je kiłą. Jak widać członkowie liberalnej partii albo nadużywają “bycie liberałem”, albo po prostu nie rozumieją pojęcia liberalizm, uważając, że wolność to znaczy “mogę wszystko”. 

Mowa o Grzegorzu K. Jak dodaje “Fakt”, jest to bliski przyjaciel Konrada Berkowicza- kandydata na prezydenta Krakowa, a także jeden z najbliższych współpracowników Janusza Korwin-Mikkego.

Okazuje się również, że hobby pana K. to kobiety, jednak nie jedna kobieta, kecz romans z wieloma na raz. Hobby niektórych to historia, sport czy komputery , ale jak widać w partii Wolność mile widziane jest zainteresowanie do jednoczesnego romansu z wieloma kobietami oraz zarażanie je kiłą. Potwierdzają to słowa szefa partii, pana Janusza Korwin-Mikkego, który stwierdził, że:

To są prywatne sprawy członków partii

Korwin-Mikke mówi, że jedna z pokrzywdzonych kontaktował się z nim w tej sprawie, ale jak sam powiedział puścił to mimo uszu.

Przeciw Grzegorzowi K. został zlożony już pozew.

W całej sprawie widać powiązanie z innym panem związanym z inną partią. Tamten pan wykorzystywał swoją pozycję do nawiązywania znajomości poprzez obiecaną pracę w pewnym ministerstwie. Natomiast ten pan wykorzystując swoją pozycję do uwodzenia kobiet. Tacy ludzie mają rządzić Polską ?

Źródło: dorzeczy.pl / Fakt

Komentarze