Skandaliczna sytuacja! "Czarni potomkowie 12 plemion Izraela" żądają od "białych", aby całowali ich stopy! | Narodowcy.net

Skandaliczna sytuacja! “Czarni potomkowie 12 plemion Izraela” żądają od “białych”, aby całowali ich stopy!

W USA w stanie Kalifornia grupa Sicarii 1715, zrzeszająca “czarnych potomków 12 plemion Izraela”, żąda od białych przechodniów, aby ci całowali ich stopy. Mają to być rzekomo “przeprosiny” za wieki dyskryminacji “czarnych”.

Sicarii 1715 jest to jedna z amerykańskich grup społecznych, w skład której wchodzą tylko murzyni. Grupą przewodzi Adonis Glaude, zwany też “Ahlazar BanLawya”.

Członkowie tej grupy, uważają, że “biali” powinni ich przepraszać za wieki rasizmu. Sami jednak dyskryminują inne grupy osób, które według nich nie powinny egzystować. Sami uważają siebie, Latynosów i rdzennych Amerykanów, za właściwych potomków dwunastu plemion Izraela. W związku z tym nie uznają oni Żydów. Uważają, że nigdy nie było holokaustu.

Teraz grupa ta opublikowała film, na którym można dostrzec, jak żądają oni od białych przechodniów, aby ci całowali ich w stopy w ramach “przeprosiny” za lata rasizmu. Wszystko ma miejsce na ulicach Kalifornii.

źródło: thesun.co.uk

Komentarze