Ten system nie działa! Problemy ze zdalnym posiedzeniem sejmu | Narodowcy.net

Ten system nie działa! Problemy ze zdalnym posiedzeniem sejmu

Posłowie donoszą o niemożności głosowania zdalnego. Uniemożliwia im to realne działanie w ramach posiedzenia sejmu w trakcie kryzysu epidemiologicznego.

Po raz kolejny jesteśmy świadkami braku przygotowania na kryzys ze strony partii rządzącej.

Problemy ze zdalnym posiedzeniem Sejmu ciąg dalszy💬

Opublikowany przez Michała Urbaniaka Piątek, 27 marca 2020

Ministerstwo cyfryzacji, gdzie stanowisko dzierży znany naszemu środowisku były kolega Adam Andruszkiewicz, przygotowało niedziałającą procedurę. Dodatkowo wcześniej niemożliwym było się nawet zalogować. Rząd nie ma możliwości podjęcia realnej pracy i przygotowania, chociażby poprawek do “Tarczy”. Kolejny raz przesunięto uchwalenie pakietu pomocowego dla Polaków, co też jest chyba jakimś żartem, że w takiej rzeczywistości rząd zwleka ze wcieleniem pomocy w życie. Była ona zapowiadana jako gotowa do uchwalenia już jakiś czas temu.

Podajcie dalej! Krzysztof Bosak pokazuje jak rząd "organizuje" zdalne posiedzenie Sejmu. Dopiero dziś o g. 10:00 miały…

Opublikowany przez Konfederacja Piątek, 27 marca 2020

To może brzmieć jak dywersja, ale nie musi. Warto też mieć na uwadze fakt łamania konstytucyjnych zapisów ze strony rządu i nie chęć do wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, uzasadniając to, o ironio… Konstytucją. Podjęte są działania na szeroką skalę, poparte karami, kwarantannami i czym się da, jednak cały czas maltretuje się Polaków wprowadzaniem stanu nadzwyczajnego na raty. Nie jest tajemnicą, że władze nie chcą przeniesienia wyborów prezydenckich. Partia rządząca dba o posłów i każe im siedzieć w domu, testując niedziałające aplikacje, być może specjalnie takie, a wyborców w tym wszystkim powysyłają do urn 10 maja. To już staje się bezczelne i godne napiętnowania.

PETYCJA – PRZESUŃMY WYBORY

Komentarze