YouTube blokuje telewizję internetową | Narodowcy.net

YouTube blokuje telewizję internetową

W środę 4 grudnia serwis YouTube zablokował telewizje internetową wRealu24.pl. Zdaniem Marcina Roli jest to efekt obrony katolików i wartości.

Po wejściu na stronę internetową wrealu24.tv w oczy rzuca się duży napis ,,Cenzura nie śpi!”. Ponadto można znaleźć również komunikat:

O godzinie 18:50 gdy rozpoczynaliśmy kolejną transmisję, cenzor zablokował nam możliwość nadawania oraz zamieszczania filmów. Kontynuujemy nadawanie na własnej platformie https://wrealu24.tv.
Istniejemy teraz tylko dzięki Waszemu wsparciu finansowemu. Walczymy razem, wtedy nikt nie zamknie naszych ust.
Pomimo braku na koncie ostrzeżeń oraz naruszeń (…), nie możemy nadawać transmisji, ani umieszczać nowych filmów na kanale.

Marcin Rola napisał na Twitterze:

PILNE! Telewizja wRealu24 znowu zablokowana przez Youtube za obronę KATOLIKÓW I WARTOŚCI! To jest już otwarta wojna wydana wolności słowa w Polsce! Od nas zależy czy chcemy żyć w suwerennym, wolnym kraju czy totalitarnym bantustanie! Co wybieracie?

W jego ocenie blokada kanału nastąpiła na skutek programu doktora Stanisława Krajskiego ,,o polskich katolikach o polskich katolikach, Polsce katolickiej, o obronie wartości chrześcijańskich, obronie Kościoła katolickiego ideologii gender i Ukraińcach.

Poseł Michał Urbaniak poinformował w mediach społecznościowych, że w najbliższych dniach poseł Krystian Kamiński złoży odpowiednia interpelację w tej sprawie.

Część z was wie, że Telewizja WRealu24 została po raz kolejny zablokowana przez Youtube. W ten sposób cenzuruje się…

Opublikowany przez Michała Urbaniaka Sobota, 7 grudnia 2019

Komentarze