Zarobkowy imigrant zabił Paulinę D. | Narodowcy.net

Zarobkowy imigrant zabił Paulinę D.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi na podstawie postanowienia prokuratora o poszukiwaniu listem gończym prowadzą działania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu: Khetsuriani MAMUKA ur. 12 lipca 1979 (39 lat) obywatel Gruzji – poinformowała łódzka policja.

To mężczyzna, z którym ostatniego widziano Paulinę D., której zwłoki znaleziono w piątek. Było to przed hostelem pracowniczym dla robotników z krajów Europy Wschodniej. W sprawie aresztowano już dwóch Gruzinów i Białorusinkę.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym. W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.

Wszystkie osoby, które dysponują wiedzą na temat miejsca pobytu ukrywającego się przed organami ścigania proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze