Znamy hasło tegorocznego Marszu Niepodległości! | Narodowcy.net

Znamy hasło tegorocznego Marszu Niepodległości!

Poznaliśmy hasło tegorocznego Marszu Niepodległości! Ogłosił je dzisiaj na konferencji prasowej prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

Rozumiejąc, że takie obchody Święta Niepodległości pojawiają się tylko raz na 100 lat i jak ważne jest to dla nas wszystkich, dla Polaków i że powinniśmy się bardziej w takim momencie łączyć a nie dzielić, to mimo że dzielą nas rozmaite poglądy polityczne, chcielibyśmy zaprosić Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, by przemówił na początku Marszu otwierając go w ten sposób

– powiedział organizator największej patriotycznej manifestacji w Europie.

Prezydentowi wypomniano, że nie zaprosił narodowców do Komitetu Narodowych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Jednak nie przeszkodziło to narodowcom w apelu o wspólne świętowanie tego dnia.

“[…] jako środowiska pro-państwowe, narodowe chcemy wyraźnie pokazać, że zależy nam na tej wspólnocie. Chcemy jednocześnie zaapelować o maszerowanie pod biało-czerwonymi flagami. Te barwy powinny łączyć nas wszystkich”

Hasło tegorocznego marszu brzmi: Bóg, Honor, Ojczyzna!

 

Komentarze

Adam Szabelak

Działacz Młodzieży Wszechpolskiej. Dziennikarz portalu Kresy.pl i redaktor kwartalnika Polityka Narodowa. Organizator turnieju piłkarskiego "Cześć Ich pamięci!". Zainteresowania: geopolityka, wędrówki, gry "bez prądu", niszowa piłka nożna.