Ruszyła zbiórka na nowy numer Polityki Narodowej!

„Polityka Narodowa” to czasopismo poświęcone szeroko ujętym sprawom narodu. Uważamy, że takie pojęcia jak suwerenność czy państwo narodowe są kluczowe dla rozwoju Polski. Nie piszemy dla siebie, ale dla naszych czytelników. Jesteśmy po to, aby debatować i wypracowywać nasze postulaty tak, aby idea narodowa nie pozostała anachroniczna. By mogła stawiać czoła wyzwaniom XXI wieku.

„Polityk Narodowa” ukazuje się nie przerwanie od 2008 r. Prowadzona zbiórka pozwoli pokryć koszty nowego numeru oraz da możliwość skumulowania kapitału do wydawanie kolejnych ambitnych publikacji. Tak by w przyszłości stać się pismem samowystarczalnym.

Link do zbiórki - „Polityka Narodowa” nr 26

 

Nowa lewica

Najnowszy 26 numer „PN„ukaże się  w lipcu. Podstawową nowego numeru są – jak zwykle – kwestie związane z tożsamością. Redakcja czasopisma poświęciła się w nim sprawom związanym z ekspansją nurtów nowej lewicy, takim jak Szkoła frankfurcka, liberalizm obyczajowy, postmodernizm. W numerze staramy się również sformułować nacjonalistyczną odpowiedź na wyzwania, które wiążą się ze wspomnianymi zagadnieniami. Ponadto w numerze: Mochnacki, Zemmour, Le Pen, Zakrzewski, Międzymorze, urbanistyka, społeczna gospodarka rynkowa.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

narodowcy.net

 

Stanisław Pomorski

Czytaj Wcześniejszy

Tęczowy kapitalizm i ostatnie podrygi dziwaków

Czytaj Następny

Krótka historia powiązań polsko-węgierskich

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *