Były antyfaszysta pobity przez antyfaszystów i komunistów – Krótko o historii Wojtka Łobodzińskiego | Narodowcy.net

Były antyfaszysta pobity przez antyfaszystów i komunistów – Krótko o historii Wojtka Łobodzińskiego

Wojciech Łobodziński, niegdyś jeden z najbardziej znanych przedstawicieli tzw. Studenckiego Komitetu Antyfaszystowskiego został pobity przez kilkuosobową grupę jak sam ich określa “byłych przyjaciół” – aktywnych działaczy komunistycznych z “Czerwonego Frontu”. 

Łobodziński o ataku pisze na swoim profilu na facebooku:

Dziś w godzinach około pierwszej-drugiej w nocy wyszedłem na piwo, niedaleko od swojego domu i zostałem pobity. Pytanie przez kogo? O dziwo przez zwolenników i zwolenniczki otwartego, przyjaznego i solidarnego lewicowego społeczeństwa. Tyle jeśli chodzi o hasła, czas by to przełożyć na praxis. […] Wszyscy zaczęli mnie bić, więc oczywiście zacząłem się bronić. W moim kierunku poleciały tak wyzwiska, jak i szklanki. Byłem kopany, bity po twarzy i ciele. Dość nieudolnie, ale jednak. Aż do momentu, w którym Siergiej nie wybiegł ze zmywaka i zaczął wraz ze swoimi kolegami dyscyplinować agresywną grupę.

Antyfaszysta podczas swojej działalności w Studenckim Komitecie Antyfaszystowskim nagminnie molestował swoje koleżanki z organizacji oraz traktował je w sposób uwłaczający za co krótko po “wyjściu” afery przedstawiciel nacjonalistycznej organizacji “Szturmowcy” wyzwał go na pojedynek, który Łobodziński przegrał, a następnie stwierdził, że został zaatakowany i pobity.

Tym razem jak pisze Łobodziński został zaatakowany przez kilkuosobową grupę byłych kolegów i koleżanek bez żadnego ostrzeżenia. Doskonale pokazuje to jakie podejście do honoru mają komuniści oraz antyfaszyści.

 

Oto treść wyżej wspomnianego posta

Przydarzyła mi się pewna historia…Chciałbym z góry pozdrowić wszystkich wielbicieli i wielbicielki sierpa, młota i…

Opublikowany przez Wojtek Łobodziński Piątek, 7 września 2018

 

Komentarze