Dwieście tysięcy ludzi na marszach "Dla Życia i Rodziny" w całej Polsce | Narodowcy.net

Dwieście tysięcy ludzi na marszach “Dla Życia i Rodziny” w całej Polsce

W minioną niedzielę przez  130 miast Polski, przeszła XIV edycja Marszu dla Życia i Rodziny. W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny poświęcone zostały problemowi sekseudukacji, wchodzącej do polskich szkół. hasłem przewodnim było: „Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w szkołach”, a także “Seksedukacja to Deprawacja”. 

Jak podają organizatorzy z Centrum Życia i Rodziny, frekwencja na marszach wyniosła około 200 tysięcy osób. W samej stolicy na marszu pojawiło się ponad 10 tysięcy osób, zobaczyć można było dużą ilość rodzin z dziećmi, osoby duchowne oraz starsze. Całe wydarzenie przebiegało w festynowej atmosferze, z balonami, muzyką oraz bańkami mydlanymi. Uczestnicy nieśli także transparenty i plansze wzywające do sprzeciwieniu się seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach, ochrony życia od chwili poczęcia oraz emblematy akcentujące, że małżeństwo to związek oparty na małżeństwie kobiety i mężczyzny.

Podczas Marszu nie zabrakło dużej ilości wolontariuszy, którzy między innymi w Warszawie, zbierali podpisy pod apelem o odwołanie deklaracji LGBT+ przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. W całej Polsce zbierali także fundusze na dom samotnej matki w Chyliczkach, akcja ta nosiła nazwę “Słoiczek dla Chyliczek”. Rozdawane były także wlepki z logiem marszu oraz hasłem “Chrońmy Dzieci”.

Odbyły się także przemówienia, między innymi w stolicy wypowiadała się prof. Judith Reisman, autor rządowego programu badań w USA nad założeniami edukacji seksualnej autorstwa Kinseya:

Dziękuję CZIR za zaproszenie do Warszawy. Cieszę się, że mogę rozmawiać z polskim społeczeństwem. Podstawa Warszawskiej Deklaracji LGBT+, to są badania prowadzone przez Kinseya z 1948 r., człowieka, który cierpiał na bardzo poważne dysfunkcje własnej seksualności. Warto powiedzieć, że tutaj wcale nie chodzi o naukę  tolerancji! Tutaj chodzi o nadużycia, których się dopuścił Alfred Kinsey prowadząc swoje badania na temat seksualności dorosłych i dzieci. Klęska, fiasko tej edukacji przejawia się w  rosnącej liczbie aktywności seksualnej dzieci, rosnącej ilości chorób przenoszonych drogą płciową, rosnącej liczbie przypadków przemocy na tle seksualnym popełnianych przez nastolatków.

W niedzielę, 9 czerwca, odbył się Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Wydarzenie rozpoczęły występy na placu przed…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Lublin Niedziela, 9 czerwca 2019

Marsze organizowane od 2006 roku, niosą ze sobą co roku ważne przesłanie dotyczące aktualnej sytuacji dotyczącej ochrony życia ludzkiego oraz praw rodziny. Przy tym zawsze odbywają się one w radosnej, miłej, pozytywnej i rodzinnej atmosferze.

Źródła: Marsz.org, Magnapolonia

Komentarze