Krzysztof Bosak wręczył podczas debaty przypinkę "Stop 447" kandydatce PIS

Podczas debaty do Parlamentu Europejskiego doszło do niecodziennej sytuacji. Kandydat Konfederacji: Korwin Braun Liroy Narodowcy, Krzysztof Bosak, wręczył przypinkę „Stop 447” Euro posłance Prawa i Sprawiedliwości. Został upomniany przez prowadzącego debatę, za łamanie ustalonych zasad.

Ceny prądu w Polsce rosną, a media cenzurują informacje, że to z powodu UE. Ale jest jeszcze jedna informacja, która jest w Polsce cenzurowana, związana z ustawą 447 i ogromnymi roszczeniami majątkowymi ze środowisk amerykańskich w stosunku do Polski. Chciałem wręczyć pani poseł Jadwidze Wiśniewskiej taki znaczek. Proszę to wpiąć, jeżeli jesteście państwo przeciwko tej ustawie. Wprowadzacie wyborców w błąd.

Powiedział wiceprezes Ruchu Narodowego, po tych słowach podszedł do Europoseł PiS i wręczył przypinkę, Jadwiga Wiśniewska nie przyjęła wpinki, oraz nazwała Bosaka „Gadżeciarzem”.
Pod koniec debaty, w wolnej wypowiedzi, kandydatka Pis odniosła się do kwestii roszczeń żydowskich. Zapewniła że Prawo i Sprawiedliwość nie zapłaci amerykańskim żydom roszczeń majątkowych. Warto dodać że po debacie liczba wyszukiwań w internecie informacji o ustawie 447 diametralnie wzrosła, tak samo jak informacji o Konfederacji, oraz Krzysztofa Bosaka.
Źródło: TVP

Jan Jarmuła

Czytaj Wcześniejszy

Niemiecka telewizja publiczna nie wyemituje antyimigracyjnych spotów wyborczych nacjonalistów

Czytaj Następny

Adam Szabelak: Dlaczego nie lubię LGBTQQIP2SAA

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *