Nacjonaliści w sejmie – Ruch Narodowy wprowadza pięciu posłów | Narodowcy.net

Nacjonaliści w sejmie – Ruch Narodowy wprowadza pięciu posłów

Konfederacja w tegorocznych wyborach parlamentarnych zdobyła 6,81 %.  To ponad 1,2 milona głosów. Wprowadzi do sejmu 11 posłów, w tym 5 z Ruchu Narodowego.

Robert Winnicki – Poseł na Sejm VIII kadencji. Prezes Ruchu Narodowego. Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej. Jeden z pomysłodawców Marszu Niepodległości. Jeden z głównych liderów Konfederacji.

Krzysztof Bosak- Wiceprezes Ruchu Narodowego, poseł na Sejm V kadencji. Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej.  Autor pierwszej w Polsce „Mapy Wydatków Publicznych”.

Krzysztof Tuduj- Prawnik spec. ds. zarządzania kryzysowego. Wiceprezes RN , dpowiada za rozwój i szkolenie struktur. Działacz społeczny i aktywny członek katolickich stowarzyszeń. Wieloletni współorganizator Wrocławskiego Marszu Rodzin. Promotor Marszu Niepodległości.

Michał Urbaniak- Absolwent kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Akademii Marynarki Wojennej oraz kierunku Zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, przedsiębiorca w branży IT, Wszechpolak, Prezes Okręgu Pomorskiego Ruchu Narodowego.

Krystian Kamiński- Przedsiębiorca, prowadzi firmę zajmującą się logistyką. Angażuje się w działalności społeczną i charytatywną. Przez ponad 10 lat był członkiem Młodzieży Wszechpolskiej. Obecnie pełnomocnik Ruchu Narodowego na województwo lubuskie.

Gratulacje złożyła Młodzież Wszechpolska, której wychowankami są 4 z powyższych posłów.

Wszechpolacy w Sejmie❗️Wyniki wyborów są już praktycznie pewne!Warto zaznaczyć, że czterech z pięciu posłów Ruchu…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Poniedziałek, 14 października 2019

Informację na swoim profilu zamieścił, również Ruch Narodowy – partia będącą jednym z głównych filarów Konfederacji.

Gratulujemy Naszym działaczom❗️✅ Robert Winnicki✅ Krzysztof Bosak✅ Krzysztof Tuduj ✅ Michał Urbaniak✅ Krystian Kamiński#DrużynaKonfederacji

Opublikowany przez Ruch Narodowy Poniedziałek, 14 października 2019

 

Źródła: konfederacja.net, facebook.com

 

Komentarze