Naszym wrogiem jest tzw. "prawica" - Bosak na Marszu Suwerenności. | Narodowcy.net

Naszym wrogiem jest tzw. “prawica” – Bosak na Marszu Suwerenności.

W środę 1 maja, odbył się Marsz Suwerenności organizowany przez Młodzież Wszechpolską oraz Konfederacje: Korwin Braun Liroy Narodowcy. Pod siedzibą przedstawicielstwa instytucji Unii Europejskiej odbyły się przemówienia polityków Konfederacji, w tym wiceprezesa Ruchu Narodowego Krzysztofa Bosaka.

Bosak mówił między innymi o udawanej prawicy która otworzył drzwi dla emigrantów:

Pamiętajcie że granice dla masowej emigracji, dla islamizacji, w europie zachodniej otwierała tak zwana “Prawica”. Nie tylko marksiści są naszym wrogiem. Naszym Wrogiem, jest tak zwana “prawica”, która jest dogadana z dużym biznesem, i tak jak Robert Gwiazdowski mówi, że musimy ściągnąć, jak najszybciej pięć milionów emigrantów, a później najlepiej dziesięć i więcej. I wiedzą doskonale że jest bardzo wąska większość w Polsce, dzięki której może siła konserwatywno-Narodowa wygrać wybory. Wiedzą że jeżeli rozdadzą dwa, trzy miliony nowych obywatelstw to szansa się zamknie na zawsze. Dlatego nie możemy na to pozwolić, nie możemy mieć jakiegokolwiek zaufania do tak zwanych “Prawicowych Rządów”, bo to jest po prostu banda cynicznych oszustów, dysponująca większością mediów, która ma was w pogardzie!

MOCNE przemówienie Krzysztofa Bosaka na Marszu Suwerenności (1 maja 2019)

Moje przemówienie z Marszu Suwerenności! Krótko, mocno i od serca. Jeśli uważacie, że jest dobre udostępnijcie na swoich profilach! #Konfederacja #MarszSuwerenności

Opublikowany przez Krzysztof Bosak | MIKROBLOG Czwartek, 2 maja 2019

Wiceprezes odniósł się między innymi do koalicji, w której skład wchodzi także Ruch Narodowy:

Nie jesteśmy ruchem jednego lidera, nikt z nas nie mówi na komendę to co ma powiedzieć, nikt z nas nie myśli na komendę. Porozumieliśmy się dlatego że tak naprawdę wszyscy w mediach prawego i lewego głównego nurtu jesteśmy przemilczani, marginalizowani albo atakowani. Porozumieliśmy się po to żeby wspólnie startować do Europarlamentu, a później oczywiście myślimy o wspólnym starcie na jesieni.

Całość przemówienia dostępna w powyższym wideo

Źródło: facebook.com

Komentarze