Podkarpacie: Działacz Ruchu Narodowego, Tomasz Buczek z tytułem Człowieka Roku w Klobuszowej

Działacz Ruchu Narodowego i polityk Konfederacji, został wybrany w plebiscycie człowiekiem roku gminy Kolbuszowa. Tomasz Buczek, bo to o nim mowa od wielu lat angażuje się w sprawy lokalne gminy, między innymi poprzez ostatnie działania na rzecz ratowania pediatrii.

Głosowanie na człowieka roku gminy odbyło się na internetowej grupie na Facebooku „Nasza Kolbuszowa”. Tomasz Buczek wygrał głosowanie dzięki 304 głosom, drugi kandydat, Jarek Mazur uzyskał natomiast 189 głosów. W głosowaniu łącznie udział wzięło 633 osoby.


Tomasz Buczek jest liderem Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, który mocno angażuje się w lokalne sprawy Kolbuszowej, w 2018 roku brał czynny udział w nagłośnieniu sprawy nabycia odprawy emerytalnej przez starostę Józefa Kardysia. Udzielił wtedy także wywiadu w którym powiedział z jakiego powodu angażuje się w sprawy społeczne.

Nasze społeczeństwo jest bierne. To jest przywara, z którą należy walczyć. Dlatego postanowiłem przyjść do starostwa, zaprotestować przeciwko temu co się dzieje i obudzić ludzi. Mam nadzieję, że mieszkańcu pójdą za moim przykładem i wreszcie zaczną patrzeć władzy na ręce.

Źródło: kolbuszowa.lokalnie24.com

Jan Jarmuła

Czytaj Wcześniejszy

Młodzież Wszechpolska pokazała jak wyglądało "wyzwolenie" Poznania przez Armię Czerwoną [WIDEO]

Czytaj Następny

Sondaż prezydencki wśród kibiców: wygrywa Bosak, drugi Duda

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *