„Polska bastionem Europy”. List poparcia dla narodu polskiego od Movimento Nazionale - La Rete dei Patrioti

Movimento Nazionale - La Rete dei Patrioti stoi obok narodu polskiego, w imię wiary katolickiej i wspólnej kultury europejskiej - deklarują włoscy nacjonaliści.

List przesłany został do Zarządu Głównego Młodzieży Wszechpolskiej.

SOLIDARNOŚĆ Z NARODEM POLSKIM, BASTIONEM EUROPY

W trudnej historycznej chwili, przez którą przechodzimy, Polska odgrywa kluczową rolę. Widzimy ją jako fortecę obleganą przez globalistyczne mocarstwa. Mroczne siły chciałyby narzucić jej niewolnictwo finansowe, LGBT, a teraz także otwarcie granic, inwazję cudzoziemców niezdatnych do asymilacji i często wrogo nastawionych do chrześcijaństwa i polskiej kultury.

Istotą trwającej bitwy między narodem polskim, a jego wrogami jest sama zasada suwerenności narodowej. Zasada kluczowa dla wszystkich europejskich narodów obecnie i w przyszłości.

Z jednej strony stoi naród polski ze swoimi prawami, instytucjami, religią, historią i kulturą, z żołnierzami strzegącymi granic i najlepszymi ludźmi, którzy maszerują masowo ulicami, aby uczcić wolność Ojczyzny. Z drugiej strony istnieją organizacje masońskie, antychrześcijańskie i antynarodowe, które chcą wymazania granic i zniewolenia wolnych ludzi przez tyraniczną wielką finansjerę, wielorasowe społeczeństwa i polityczną poprawność LGBT.

Podsumowując: wynik tej historycznej bitwy zadecyduje o tym, czy naród polski będzie miał prawo pozostać sobą i samodzielnie tworzyć swoją historię, czy też zostanie stłamszony jak w czasach realnego socjalizmu. Z tą różnicą, że obecna globalistyczna władza we wszystkich swych formach jest o wiele bardziej subtelna, obłudna i toksyczna niż dawny komunizm. Władza, która chciałaby pozbawić nas nawet prawa do zgodnego z naturą tworzenia i ochrony rodziny oraz ochrony istoty narodu!

W swojej antychrześcijańskiej arogancji globaliści, którzy są wrogami Polski, zapominają o lekcji z historii: naród polski może być najeżdżany i podporządkowany przez obce mocarstwa nawet przez pokolenia, ale ostatecznie zawsze wygrywa i odzyskuje wolność. Finansowa, internacjonalistyczna i homoseksualna tyrania oblega katolicką i patriotyczną Polskę, ale tajna broń tego narodu, „Słowian wśród łacinników i łacinników wśród Słowian”, leży w najlepszej części jego ludzi, w wierze, w jego rodzinach, w jego nacjonalizmie.

Polska wraz z Węgrami mają dziś wielką misję historyczną: być przykładem prawdziwej miłości do kraju dla wszystkich Europejczyków żyjących w naszych czasach.

W obliczu presji finansowej i dyplomatycznej, szantażu politycznego i ataku wrogów, MOVIMENTO NAZIONALE – La Rete dei Patrioti stoi u boku narodu polskiego, w imię wiary katolickiej i wspólnej kultury europejskiej i pozdrawia wszystkie ruchy tożsamościowe, nacjonalistów i patriotów, którzy co roku organizują wspaniały Marsz Niepodległości, symbol nadziei i piękna dla całej Zachodniej Europy.

Duilio Canu, prezes Movimento Nazionale - La Rete dei Patrioti

Marzio Gozzoli, wiceprezes Movimento Nazionale - La Rete dei Patrioti

CZYTAJ TAKŻE: Młodzież Wszechpolska wsparła funkcjonariuszy Wojska Polskiego i Straży Granicznej

Movimento Nazionale - La Rete dei Patrioti zorganizował także manifestacje poparcia dla Polski.

Narodowcy.net

Adam Szabelak

Czytaj Wcześniejszy

Młodzież Wszechpolska wsparła żołnierzy Wojska Polskiego i funkcjonariuszy Straży Granicznej

Czytaj Następny

Nowelizacja ustawy o cudzoziemcach. Rząd zezwolił na zwiększenie imigracji zarobkowej

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *