Prezes Ordo Iuris o Młodzieży Wszechpolskiej: „Polecam. Znam i cenię”

Mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris w odpowiedzi na wpis Ziemowita Przebitkowskiego na Twitterze wypowiedział się w pozytywnych słowach na temat Młodzieży Wszechpolskiej.

W całej Polsce obecnie odbywają się spotkania otwarte Młodzieży Wszechpolskiej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem i rozrostem struktur. W wielu miejscowościach powstają kolejne koła MW – w swoim wpisie na Twitterze odniósł się do tego prezes organizacji.

„Wszechpolacy w Twoim mieście? To możliwe! Napiszcie na dany fanpejdż Okręgowy! Przyjedziemy, postaramy się z Twoją pomocą założyć koło MW w Twojej miejscowości!” – napisał w swoim wpisie Ziemowit Przebitkowski.

Na pozytywny odzew nie trzeba było długo czekać. W dobrych słowach na temat Młodzieży Wszechpolskiej wypowiedział się mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris. „Polecam. Znam i cenię” – napisał na wstępie. W dalszej części wpisu prezes Ordo Iuris wskazał na wychowawczą rolę Młodzieży Wszechpolskiej w wymiarze społeczno-politycznym: „Formacja intelektualna i kształtowanie poczucia obowiązku za wspólnotę. Do tego zachęta do działania, do wychodzenia na zewnątrz, przekraczania swoich granic komfortu”.

Narodowcy.net

Bartosz Florek

Czytaj Wcześniejszy

Hagia Sophia ponownie będzie meczetem

Czytaj Następny

Karolina Pilawa: Kobieta nadal jest produktem, a liberalnym feministkom to nie przeszkadza

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *