Spot kampanii "Respect Us" – "Respect the truth!" | Narodowcy.net

Spot kampanii “Respect Us” – “Respect the truth!”

 
W sieci pojawił się nowy spot kampanii “Respect Us”. Nagranie jest przesłaniem od Polaków do ludzi za granicą o polskiej historii i o poszanowaniu prawdy.

“Szanujcie naszą historię, szanujcie naszych bohaterów, szanujcie prawdę” – takie jest przesłanie nowego filmu kampanii “Respect Us”. Jest to inicjatywa Fundacji Wsparcia Rolnika “Polska Ziemia”. Jej pierwszy film odbił się sporym echem w internecie.

Teraz powstało nagranie nawiązujące bezpośrednio do postaci, które są znane w polskiej historii. Ma na celu poinformowanie osób spoza naszego kraju o bohaterach, których zasługi są często pomijane – zamiast tego obrzuca się Polskę fałszywymi oskarżeniami.

Kampania jest wspierana także przez wielu znanych ludzi mediów. Dołączyli do niej m.in. dziennikarze: Wojciech Wybranowski, Łukasz Warzecha czy Rafał Ziemkiewicz.

Zapraszamy do oglądania spotu oraz do udostępniania go w mediach społecznościowych. Musimy odkłamywać historię – jesteśmy to winni naszym bohaterom, którzy oddali życie za Polskę. Walczymy o ich dobre imię.

Komentarze