Spot kampanii "Respect Us" – "Respect the truth!"

 
W sieci pojawił się nowy spot kampanii „Respect Us”. Nagranie jest przesłaniem od Polaków do ludzi za granicą o polskiej historii i o poszanowaniu prawdy.


„Szanujcie naszą historię, szanujcie naszych bohaterów, szanujcie prawdę” – takie jest przesłanie nowego filmu kampanii „Respect Us”. Jest to inicjatywa Fundacji Wsparcia Rolnika „Polska Ziemia”. Jej pierwszy film odbił się sporym echem w internecie.
Teraz powstało nagranie nawiązujące bezpośrednio do postaci, które są znane w polskiej historii. Ma na celu poinformowanie osób spoza naszego kraju o bohaterach, których zasługi są często pomijane – zamiast tego obrzuca się Polskę fałszywymi oskarżeniami.
Kampania jest wspierana także przez wielu znanych ludzi mediów. Dołączyli do niej m.in. dziennikarze: Wojciech Wybranowski, Łukasz Warzecha czy Rafał Ziemkiewicz.
Zapraszamy do oglądania spotu oraz do udostępniania go w mediach społecznościowych. Musimy odkłamywać historię – jesteśmy to winni naszym bohaterom, którzy oddali życie za Polskę. Walczymy o ich dobre imię.

Redakcja

Czytaj Wcześniejszy

Pierwsze notowanie TOP20-Muzyki Tożsamościowej [WYNIKI]

Czytaj Następny

Łukasz Jabłoński: Tragedia w żydowskim getcie

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *