VI Pielgrzymka narodowców na Jasną Górę | Narodowcy.net

Wkrótce VI Pielgrzymka narodowców na Jasną Górę

Już 30 marca br. na Jasna Górę przybędą tysiące działaczy organizacji narodowych by modlić się w intencji Ojczyzny. Tegoroczna pielgrzymka będzie szóstą edycją wydarzenia.

Jak piszą organizatorzy w utworzonym na Facebooku wydarzeniu: Chcemy podziękować za otrzymane łaski w naszym codziennym trudzie i pokornie prosić o wsparcie w dalszej walce o Wielką Polskę, modląc się w intencji Ojczyzny, dla której biją nasze serca.

Pielgrzymka Środowiska Narodowego  już od sześciu lat gromadzi na Jasnej Górze patriotów z Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego czy Związku Żołnierzy Narodowych Sił zbrojnych. Dlaczego spotkanie tych środowisk odbywa się w formie pielgrzymki? Jak twierdzą organizatorzy działalność, a przede wszystkim życie bez Boga nie ma sensu. 

Jasnogórska Twierdza to miejsce duchowego i zbrojnego zwycięstwa narodu polskiego i cel pielgrzymek setek tysięcy pątników. Również my, narodowcy, tak jak pokolenia działaczy ruchu narodowego przed nami, jak co roku zdążamy na Jasną Górę, by oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie – piszą wszechpolacy, zachęcając do udziału w wydarzeniu. Jednocześnie informują, że w najbliższych dniach uruchomiona zostanie możliwość zapisywania się na zorganizowane wyjazdy autokarowe. Aby zapisać się na wyjazd wystarczy obserwować facebookowe wydarzenie pielgrzymki, na którym publikowane będą informacje.

 

Komentarze