Tolerancja, mulitikulturalizm i pedofilia - obraz Euroweek2018 | Narodowcy.net

Tolerancja, mulitikulturalizm i pedofilia – obraz Euroweek2018

W ciągu ostatniego tygodnia do Internetu wypłynęły zdjęcia z obozu edukacyjnego Euroweek, na których dorośli mężczyźni pochodzenia ,,pozaeuropejskiego” obściskiwali i całowali niepełnoletnie dziewczyny w wieku 11 – 13 lat.

Euroweek to, jak czytamy na oficjalnej stronie ,,międzynarodowy program, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywódczych, kreatywności oraz umiejętności interpersonalnych uczestników poprzez stosowanie różnych technik, oraz podejście ponad kulturowe, co pomoże uczestnikom w integracji i zrozumieniu obecnego świata”. Warto dodać, że jest on wspierany ze środków unijnych, za które organizuje się ,,wyjazdy integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to jawne wspieranie ideologii multikulturalizmu oraz wypaczonej tolerancji.

Oburzenie nie wywołała jednak sama idea ,,programu edukacyjnego”, a zdjęcia, które można odszukać pod tagiem #euroweek2018 na Instagramie. Na owych zdjęciach pełnoletni ,,wolontariusze pochodzenia pozaeuropejskiego” obściskiwali i całowali niepełnoletnie polskie dziewczyny, często mające nie więcej niż 13 lat.

Jednak naprawdę szokujący był film nakręcony przez jedną z nastoletnich uczestniczek Euroweek’u, na którym przyznała ona, że doszło tam do molestowania seksualnego jej koleżanki przez  ,,wolontariusza”.

Źródło: Twitter, magnapolonia.pl

Komentarze