Antifa ucieka przed francuskimi nacjonalistami i szuka pomocy u policji [+WIDEO]

We francuskim mieście Angers doszło do spotkania między tzw. antyfaszystami oraz francuskimi nacjonalistami. Okazało się, że ci pierwsi w momencie, gdy nie mają przeciwko sobie kobiet lub dużo mniej liczniejszego przeciwnika, nie są wcale tacy bojowi. Antifiarze pogonieni zostali także w Lyonie, gdzie pomocy szukali u policji.

Jak możemy zobaczyć na filmie z 30 stycznia z zajścia w Angres, grupa około 150 bojowo nastawionych tzw. antyfaszystów weszła w uliczkę, na której znajduję się lokal miejscowych nacjonalistów. Nacjonaliści wyszli w liczbie 20 osób w celu skonfrontowania się z intruzami. Jednak bohaterscy antyfaszyści po zobaczeniu nacjonalistów, którzy nie myśleli przed nimi uciekać, nie byli już tacy skłonni do walki i nie podjęli rękawicy. Natychmiastowo wycofali się z uliczki, gdzie znajduje się lokal. Skończyło się na rzucaniu butelkami oraz słownymi obelgami.

Antifa zaczyna wchodzić w uliczkę, gdzie można spotkać lokalnych nacjonalistów zapraszających ich do walki. Kiedy około dwudziestu nacjonalistów wychodzi ze swojego lokalu i zmierza do konfrontacji z antyfaszystami, ci nagle wycofują się, nie mając odwagi walczyć  - opisał zdarzenie jeden z nacjonalistów.

CZYTAJ TAKŻE: Czym tak naprawdę jest Antifa, czyli… za wolność waszą i naszą?

Wczoraj w Lyonie miało miejsce podobne zdarzenie. Nacjonaliści z grupy Youth Lyone przegonili kontrmanifestację ze swojego zgromadzenia oraz pochwalili się zdobyczami.

Flaga zdobyta przez młodych Francuzów

Na poniższym filmie możemy zobaczyć jak po całym zajściu sympatycy Antify błagają o pomoc policję.

Niedawno tzw. antyfaszyści dali również znać o sobie w Polsce. Na kilku stronach możemy zobaczyć jak podczas strajków kobiet wybijają szyby, na których znajdują się grafiki pro-life. Opisywaliśmy również ich ataki na dziennikarzy relacjonujących przebieg proaborcyjnych protestów.

Narodowcy.net

Krzysztof Kwaśny

Czytaj Wcześniejszy

W czeskich sklepach aż 73 proc. produktów ma pochodzić od rodzimych producentów

Czytaj Następny

Otwieranie gospodarki, polskie warcholstwo i rządowe zarządzanie przez kryzys

Komentarze

  • Nowości z francuskich ulic:
    https://t.me/s/ouestcasual
    Europe! Jeunesse! Révolution!

  • Gońcie to ścierwo, ja już trochę uszkodzony, ale miło mi będzie popatrzeć .

  • Brawo! Lać marksistów!
    #NiszczMarksizmKulturowy

  • We wrocku i kilku miastach dostali łomot . Więc tylko mogą się wyzywać na przestankach .Przecież to banda unijnych niewolników ‚za zgodą rządów po miastach łazi.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *