Debata Młodzież Wszechpolska kontra Młodzi dla Wolności już w piątek!

Już w ten piątek (26.06.2020) odbędzie się debata organizowana przez Ad Personam, w której udział wezmą przedstawiciele dwóch młodzieżowych organizacji: Młodzieży Wszechpolskiej oraz Młodych dla Wolności.


Debata jest drugą z serii pojedynków młodzieżówek, organizowanych przez Ad Personam. Tematyką debaty jest zagadnienie: „W jaki sposób państwo polskie powinno dbać o interesy narodu polskiego?”.

Poruszone zostaną następujące aspekty:
1. Czy interwencjonizm jest nieodzownym elementem interesu państwowego?
2. Wizja polityki prorodzinnej.
3. Wpływ imigrantów na gospodarkę i społeczeństwo – czy i jakich imigrantów powinna przyjmować Polska?
4. W jaki sposób Polska powinna wspierać Polaków za granicą?
5. Wizja polskiej edukacji.

Reprezentantem Młodzieży Wszechpolskiej będzie Marcin Osowski – prezes Okręgu Lubuskiego Młodzieży Wszechpolskiej, członek Rady Naczelnej, student I roku bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Wrocławskim, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra II kadencji oraz asystent społeczny posła Konfederacji Krystiana Kamińskiego. Społecznie działa od 2011 roku.

Z kolei przedstawicielem Młodych dla Wolności będzie Tomasz Antosiak – prezes Młodych dla Wolności na okręg gdyńsko-słupski. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii. Amator psychologii, filozofii i pisarstwa. W dalszym opisie jego sylwetki możemy się dowiedzieć, że działacz młodzieżówki partii KORWiN to „Miłośnik gier strategicznych i fabularnych. Elegant, smakosz i herbaciarz”.

Zapowiada się ciekawie 😀

Opublikowany przez Narodowcy.net Środa, 24 czerwca 2020

Debata będzie transmitowana w piątek 26 czerwca na kanale Ad Personam na YouTubie. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, a w jej trakcie obserwatorzy będą mogli zadawać pytania uczestnikom. Po debacie będzie udostępniony zapis.

Narodowcy.net /
facebook.com

 

Bartosz Florek

Czytaj Wcześniejszy

Gdyby głosowali tylko młodzi Polacy, Bosak byłby w II turze – Nowy sondaż IPSOS

Czytaj Następny

Krzysztof Bosak liczy na pokonanie Trzaskowskiego

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *