Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta Gdańska! | Narodowcy.net

Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta Gdańska!

Znany ze swoich narodowo-konserwatywnych przekonań, były kandydat na prezydenta Polski oraz uznany reżyser filmowy, Grzegorz Braun będzie ubiegał się o fotel prezydenta Gdańska. Jego kandydatura ma pozwolić na to, aby mieszkańcy miasta nie popierający Koalicji Obywatelskiej mogli oddać głos zgodnie ze swoim sumieniem.

Przedwczesne wybory odbędą się już 3 marca 2019 r. po tragicznej śmierci byłego prezydenta – Pawła Adamowicza. Wiemy już że o fotel prezydenta ubiegać będzie się także zastępca byłego prezydenta – Aleksandra Dulkiewicz, którą zapewne wesprze Koalicja Obywatelska i ugrupowania bliskie światopoglądowo KO. Jak zapowiedział Jarosław Kaczyński, partia Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi swojego kandydata w nadchodzących wyborach.

W piątek (25.01) Grzegorz Braun, w programie internetowym Marcina Roli – ‘Wrealu24″ zapowiedział swoją kandydaturę na urząd prezydenta. Wspomniał on także o przygotowaniach do nadchodzących wyborów europarlamentarnych, w których wystartuje razem z Partią Wolność oraz Ruchem Narodowym jako koalicja antyunijna.

,,Moja misja to zapewnić Gdańszczanom możliwość wyboru w wyborach na prezydenta miasta” – zaznaczył w programie “Wrealu24”.

Wspomniał, również o tym, że mimo, iż nie jest zwolennikiem demokracji to nie zgadza się na  “POPiSowski duopol” polityczny, który zdaniem Brauna dzieli się władzą w ramach zasady “wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych”.

Grzegorz Braun:Gdańsk – tu jest Polska!Podaj dalej!

Opublikowany przez Grzegorz Braun Piątek, 25 stycznia 2019

Komentarze