Krzysztof Bosak najlepszy w debacie prezydenckiej i z największym wzrostem zaufania | Narodowcy.net

Krzysztof Bosak najlepszy w debacie prezydenckiej i z największym wzrostem zaufania [+WIDEO]

Po środowej debacie prezydenckiej w TVP możemy stwierdzić, że Krzysztof Bosak pokazał się ze znakomitej strony. Ponadto sondaż wykazujący zaufanie społeczeństwa do polityków odnotował największy przyrost dla Krzysztofa Bosaka.

Kandydat środowisk narodowych pokazał się jako człowiek merytoryczny i inteligentny. Debata swoją jakością odbiegała mocno od standardów, jakie powinny takie wydarzenia reprezentować. Kandydaci mieli za zadanie w minutę odpowiadać na ogólnikowe kwestie, nie mieli możliwości rozmów między sobą i ripostowania. Mimo wszystko Krzysztof Bosak odnalazł się w takiej formule i zdołał wypowiedzieć kwestie na tyle ważne, że zdobył uznanie społeczeństwa. Debatę oglądało około 6 milionów Polaków.

Krzysztof Bosak odnotował również najwyższy wzrost zaufania w społeczeństwie w sondażu dla IBRIS. Najbardziej zaufanym politykiem wciąż pozostaje Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski z 43,9 % pozytywnych opinii. Tuż za jego plecami Andrzej Duda z 43,7%. O 6,6 procent wzrosło poparcie dla Krzysztofa Bosaka (13,9%) oraz Szymona Hołowni (32,7 %), którzy kandydują również na urząd Prezydenta.

Nie ma wątpliwości kto wygrał dzisiejsza debatę. Nie ma wątpliwości kto będzie bronił interesu narodowego i suwerenności. Kto będzie bronił pracownika i przedsiębiorcy, kto zablokuje eksperymenty na rodzinie. Nie ma wątpliwości kto jest najlepszym kandydatem na Prezydenta! – czytamy z Twittera Marcina Kowalskiego, prezesa okręgu podkarpackiego Młodzieży Wszechpolskiej.

Debata ze względu na swoją oglądalność może namieszać też w przyszłych sondażach. Oto wideo z ulicznego wyścigu busów sztabowych Władysława Kosiniaka Kamysza i Krzysztofa Bosaka.

Jeśli nie widzieliście debaty, to warto zobaczyć, co do powiedzenia miał jej zwycięzca.

CZYTAJ TAKŻE: Uratowała życie dziecku, teraz nękają ją feministki

Narodowcy.net

Komentarze