MyZbieramy.pl – patriotyzm konsumencki

Dołącz do osób, które zbierają dla siebie owoce, warzywa u poznanych na portalu rolników. W ten sposób możesz spędził miło czas i wspomóc polskie rolnictwo.

Portal tworzą od ponad dwóch lat młode osoby przekonane, że zbieranie owoców i warzyw to pomysł na powrót do natury i ciekawa propozycja dla rodzin na dobrze spędzony czas. To szansa dla rolników na uczciwą zapłatę za ich pracę, nic nie musi się marnować na polu, bo nie miał kto pozbierać owoców, warzyw, zależy nam na rozwoju sprzedaży bezpośredniej. – Mirosław Biedroń – pomysłodawca portalu, koordynator projektu.

Portal zachęca również do kupowania lokalnie i wspierania miejscowych rolników. W ramach portalu dostępne są także oferty gospodarstw, gdzie po prostu można kupić owoce, warzywa, przetwory w ramach sprzedaży bezpośredniej.

Ogłoszenia na stronie zawierają podstawowe informacje tj. daty zbioru, zdjęcia oraz cenę, za którą osoby mogą zebrać dla siebie owoce, warzywa. Zbierający mogą znaleźć ofertę blisko swojego domu korzystając z wyszukiwarki na MyZbieramy.pl Po założeniu swojego konta otrzymuje się dostęp do dokładnych danych o ofercie, adresie, numerze telefonu kontaktowego. Co ważne wszystkie opcje na portalu są bezpłatne.

Jeśli jesteś rolnikiem i potrzebujesz pomocy przy zbiorach np. truskawek to portal myzbieramy.pl powstał z myślą o tobie.

CZYTAJ TAKŻE: Rolnikhandluje.pl: nowy portal wspierający polskie rolnictwo

Miłosz Nowakowski

Czytaj Wcześniejszy

Sebastian Kulczyk instruuje jak zwalniać pracowników, aby nie protestowali

Czytaj Następny

Black Lives Matter – „Antyrasiści” zdewastowali pomnik Kościuszki w Warszawie

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *