Setki Bydgoszczan sprzeciwiło się Paradzie Równości - Kontry narodowców i kibiców oraz Marsz Normalności | Narodowcy.net

Setki Bydgoszczan sprzeciwiło się Paradzie Równości – Kontry narodowców i kibiców oraz Marsz Normalności

Dziś w Bydgoszczy odbyła się I Parada Równości. Środowiska narodowe i katolickie oraz ProLife zorganizowały liczne kontrmanifestacje w pobliżu trasy, którą przeszła parada. Konfederacja zorganizowała z kolei Marsz Normalności w opozycji do tęczowego pochodu. 

Organizatorzy marszu normalności zorganizowali w dniu wczorajszym konferencje prasową na której wypowiadał się Marcin Sypniewski, jeden z organizatorów, a także kandydat do Europarlamentu z list Konfederacji: Korwin Braun Liroy Narodowcy

Żyjemy w czasach, w których krzykliwe mniejszości narzucają nam swoją wolę i ograniczają nasze wolności. Uważam, iż warto przypomnieć, co jest normą, skończyć z terrorem politycznej poprawności i walczyć o poszanowanie praw normalnych ludzi.

Powiedział także że flagi tęczowe jak i unijne nie będą mile widziane, ze względu na charakter UE

Wartości, jakie teraz dominują w UE są zbliżone do tych, jakie będą manifestować uczestnicy „Marszu Równości”. Poza tym myślę, że mamy swoje piękne flagi i unijne nie są na „Marszu Normalności” potrzebne.

Niedawno także pojawił się spot wyborczy Konfederacji, krytykujący między innymi tak zwane “Parady Równości”

Sama parada zboczeńców odbyła się pod hasłem “Nie boimy się kolorów”, jak mówią organizatorzy ” Ma być kolorowo, wesoło i pokojowo”, co w praktyce zazwyczaj nie działa, z powodu ataku środowisk degrengolady społecznej pod nazwą LGBT+ na dzieci poprzez postulaty edukacji seksualnej w szkołach według standardów WHO, które de facto indoktrynują dzieci co może poskutkować większą uległością dzieci poddanych takiej indoktrynacji, w stosunku do pedofilów którzy także znajdowali się w śród uczestników parady.

 Narodowcy z Młodzieży Wszechpolskiej, ONR i Bydgoscy Patrioci organizowali szereg kontrmanifestacji na trasie marszu podczas których krzyczano hasła takie jak ,,Nie tęczowa, nie laicka tylko Polska katolicka” oraz zagłuszano Paradę Równości muzyką tożsamościową i inną wyrażającą sprzeciw wobec dewiacji seksualnych m.in. ,,Heteromagnes” – Braci Figo Fagot.

Źródła: Youtube, Twitter

Komentarze