Ruch Narodowy wystartuje w wyborach samorządowych! – Wywiad z Witoldem Tumanowiczem dla Narodowcy.net | Narodowcy.net

Ruch Narodowy wystartuje w wyborach samorządowych! – Wywiad z Witoldem Tumanowiczem dla Narodowcy.net

Po spotkaniu otwartym Ruchu Narodowego w Radomiu poprosiliśmy członka Zarządu Głównego Ruchu Narodowego – Witolda Tumanowicza o komentarz w sprawie nachodzących wyborów samorządowych.

Ruch Narodowy ostatnimi czasy rozpoczął kampanię #NarodowaMobilizacja, która polegała na cyklu spotkań w całej Polsce. Ostatnie spotkanie w ramach Narodowej Mobilizacji odbyło się w Radomiu. Tam też poprosiliśmy o wywiad Witolda Tumanowicza – przedstawiciela Ruchu Narodowego i stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Ruch Narodowy wystawia w wyborach samorządowych listy do sejmików województw. Będziemy ogólnopolskim komitetem wyborczym. – Zapowiada Tumanowicz

Przedstawiciela RN zapytaliśmy również, czy partia planuje wchodzenie w jakiekolwiek koalicje. Witold Tumanowicz stwierdza, że naturalnie, na listach znajdzie się miejsce dla przedstawicieli Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego, Narodowej Organizacji Kobiet oraz być może innych organizacji, jednak jakie to będą organizacje, Ruch Narodowy ogłosi dopiero podczas swojego kongresu, który odbędzie się 16 czerwca w Warszawie.

 

Komentarze