[WIDEO] Dyskusja na temat molestowanej 18-latki | Narodowcy.net

[WIDEO] Dyskusja na temat molestowanej 18-latki i masowych zatrzymań nacjonalistów na antenie TVP INFO

Podczas programu “Młodzież Kontra” na antenie TVP INFO przedstawiciel Młodzieży Wszechpolskiej – Mateusz Zelek poruszył bardzo ważny i przemilczany przez media temat. Narodowiec wspomniał o molestowaniu przez policjanta młodej dziewczyny chcącej uczestniczyć w Marszu Niepodległości oraz prewencyjnych zatrzymaniach polskich nacjonalistów, również wybierających się na marsz 11 listopada. 

“Pięknie Pan mówi o demokracji i wolności, a gdzie Pan był, gdy przed Marszem Niepodległości zamknięto ponad 100 osób prewencyjnie?” – zapytał Wszechpolak gościa programu (posła Nowoczesnej, Jerzego Meysztowicza).

Następnie działacz MW wspomniał o 18-letniej dziewczynie zatrzymanej przed Marszem Niepodległości i molestowanej seksualnie przez policjanta na komisariacie.

Poseł stwierdził, iż jest przeciwny zatrzymaniom prewencyjnym, które porównał do działań milicji z czasów PRL-u. Przedstawiciel Nowoczesnej odniósł się również do sprawy molestowanej nacjonalistki i sytuację nazwał “skandaliczną”.

Krótko po wypowiedzi Pana Meysztowicza do rozmowy wtrącił się młody przedstawiciel Forum Młodych PiS – Jakub Cieśla, wyrażając poparcie dla masowych zatrzymań ludzi zmierzających na marsz i argumentując je dążeniem do zapewnienia spokoju na marszu. Cieśla odniósł się także do kwestii molestowania 18-latki przez policjanta, uznał, że funkcjonariusz powinien zostać usunięty z swojego stanowiska.

W dalszej części programu poseł Nowoczesnej zarzucił organizacjom narodowym, z wyszczególnieniem ONR-u, m.in. “heilowanie” przed wizerunkiem Adolfa Hitlera, powołując się na materiał TVN o neonazistach (powszechnie już uznany za ustawkę zorganizowaną przez TVN). Zarzuty zostały szybko zbite przez narodowców, którzy wspomnieli o fakcie, że przedwojenny lider MW oraz założyciel ONR-u, Jan Mosdorf, tak jak i wielu innych polskich narodowców, został zabity przez nazistów. Poseł .N nie potrafił także wskazać żadnej konkretnej sytuacji ani dowodu, który potwierdzałby jego domniemania.

Pojawiła się również dyskusja na temat “rasistowskich haseł” na Marszu Niepodległości.

Całe nagranie dyskusji

MW vs Meysztowicz

Zajęliśmy ostatnio prawie 12 minut anteny podczas programu "Młodzież Kontra…", było całkiem gorąco, zachęcamy do oglądania 😉

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska – Kraków Piątek, 7 grudnia 2018

Komentarze