Winnicki: Spójność etniczno-kulturowa to wartość, której musimy strzec

Prezes Ruchu Narodowego i poseł Konfederacji skomentował ostatnie wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. W swoim wpisie wskazał na „kilka prawd”, których lekceważenie po raz kolejny zbiera swoje żniwo.

Robert Winnicki w swoim wpisie na Twitterze przypomniał o „kilku prawdach”, wskazując jednocześnie na przyczyny protestów. Na początku stwierdził, że spójność etniczno-kulturowa jest wartością, której musimy strzec. Następnie zauważył, iż asymilacja niektórych grup jest procesem długotrwałym i trwa dziesiątki, a niekiedy nawet setki lat lub nie następuje wcale. Przypomniał również, że biedni Polacy nie demolują miast w Stanach Zjednoczonych, a zamiast tego szukają pracy.


Protesty w Stanach Zjednoczonych przybierają coraz ostrzejszą formę. Po internecie krąży szereg filmików z zamieszek w USA, które pokazują akty wandalizmu dokonywane przez protestujących. Ponadto podczas piątkowej demonstracji przed Białym Domem zniszczony został pomnik Tadeusza Kościuszki, a sam prezydent USA Donald Trump został zaprowadzony przez służby bezpieczeństwa do podziemnego schronu. Warto dodać, że w zamieszki czynnie zaangażowała się Antifa, a Trump kilka dni temu zapowiedział uznanie jej za organizację terrorystyczną. Protesty w Stanach Zjednoczonych po raz kolejny pokazują, że multikulturalizm nie działa i zawsze prędzej czy później doprowadzi do napięć.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że Polska jest niechlubnym liderem w przyjmowaniu imigrantów. Zalewają nas nie tylko przybysze z Ukrainy, ale i Bangladeszu, czy Indii. W 2017 roku PiS wydał aż ponad 600 tysięcy pozwoleń na pobyt dla obcokrajowców – to najwięcej w całej Unii Europejskiej.

Narodowcy.net

Bartosz Florek

Czytaj Wcześniejszy

Działacz pro life Maciej Wiewiórka podjął kroki prawne przeciwko środowiskom aborcyjnym

Czytaj Następny

Sebastian Kulczyk instruuje jak zwalniać pracowników, aby nie protestowali

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *