Czy Polsce grożą ideologiczne sankcje gospodarcze? Nowy pomysł Bidena

Jak podaje agencja informacyjna Reuters, prezydent USA wydał w ubiegły czwartek memorandum w celu rozszerzenia ochrony praw osób LGBT na całym świecie. W tym poprzez zastosowanie sankcji finansowych.

Sankcje - niezawodny sposób dominacji politycznej dużego nad małym

Dokument został wydany przez Joe Bidena w czwartek 4 lutego. Według głowy państwa wszyscy ludzie powinni być traktowani z szacunkiem i godnością, bez względu na to kim są i kogo kochają. Piękne hasła, które tyczą się de facto każdej istoty ludzkiej. Po co więc stosowanie specjalnych przywilejów, skoro te hasła wszystko można zamknąć w prawie każdego cywilizowanego państwa, bez rozgraniczenia na preferencje seksualne obywatela? Prezydent Joe Biden zaznacza, że Stany Zjednoczone należą do czołowych państw walczących o prawa człowieka. Pięknie to widać na przykładzie Iraku, Syrii czy Libii. Kraje zdestabilizowane, targane wojną domową, klęską humanitarną, ale przynajmniej bez dyktatorów. Z wyjątkiem Syrii, Baszar Al-Assad nadal jest u władzy. I nie wygląda, aby szybko został obalony.

Nowe memorandum prezydenta USA stanowi nic innego jak kolejny instrument siły nacisku wobec swoich sprzymierzeńców politycznych, dla pogłębienia procesu globalizacji, czyli dominacji politycznej i kulturalnej Waszyngtonu. Biden nie wyklucza zastosowania sankcji gospodarczych dla państw, które nie będą rozszerzać praw dla osób LGBT.

Czytaj także: Black Lives Matter - amerykański sen

Nowe ustawy prezydenta USA dla LGBT

Nowy prezydent USA nie ukrywał, że walka o osoby będzie dla niego priorytetem politycznym. Swoje plany przedstawił już podczas kampanii wyborczej na forum organizacji Unite for Equality Live. Zapowiedział, że uchwali tzw. „ustawę o równości”, która ma chronić tzw. młodzież LGBT, poszerzyć dostęp do opieki zdrowotnej, wspierać pracowników o innej orientacji seksualnej, dać pełne prawa dla osób transseksualnych. Oraz Przede wszystkim promować LGBT na całym świecie.

W trakcie kampanii Biden pokazał, że nie rzuca słów na wiatr. Na twitterze odniósł się do powstających w Polsce tzw. „stref wolych od LGBT”: Powiem jasno: prawa LGBTQ+ to prawa człowieka – a dla stref wolnych od LGBT nie ma miejsca ani w Unii Europejskiej ani gdziekolwiek na świecie. Ponadto notatka nakazuje amerykańskim dyplomatom za granicą cięższą pracę w  celu zwalczania kryminalizacji statusu lub zachowania osób LGBT. Nakazuje Departamentowi Stanu uwzględnienie przemocy, dyskryminacji i przepisów skierowanych przeciwko LGBT w swoim corocznym raporcie dotyczącym praw człowieka.

CZYTAJ TAKŻE: Wojska USA stacjonować będą w Polsce jak w kraju kolonialnym. MON opublikowało treść umowy

Aby jeszcze bardziej naprawić nasze przywództwo moralne, wydam notę ​​prezydencką do agencji, aby ożywić nasze przywództwo w kwestiach LGBTQI i zrobić to na arenie międzynarodowej (...) Zapewnimy, że dyplomacja i pomoc zagraniczna będą działać na rzecz promowania praw tych osób, w tym poprzez zwalczanie kryminalizacji i ochronę uchodźców LGBTQ i osób ubiegających się o azyl - powiedział prezydent USA Joe Biden.

Trzeba będzie w najbliższej przyszłości jeszcze bardziej patrzeć na ręce USA. Za chwilę może się okazać, że próba nałożenia podatków na wielkie koncerny międzynarodowego nie będzie już zwykłą ingerencją w tzw. prawa wolnego handlu, a czynem homofobicznym. Tak więc nie dość, że naruszymy nietykalność podatkową wielkich koncernów, to będziemy faszystowskimi homofobami. Czy w Gooogle i Facebooku nie pracują homoseksualiści? Czy nie wspierają oni parad równości w Polsce? Pętla amerykańskiego imperializmu powoli zaczyna zaciskać się na naszej szyi. Imperium chce pokazać, że jeszcze żyje.

Czytaj także: USA - koniec imperium?

Narodowcy net / kresy.pl

 

Przemysław Bubnowski

Czytaj Wcześniejszy

„Media bez wyboru” - koniec wolności słowa? Komentarz redakcji

Czytaj Następny

Zaskakujący wpis Tomasza Lisa: Dopada nas terror politycznej poprawności

Komentarze

 • Polecam analizę Patryka Chruślaka o liberalizmie, globalizacji, imperializmie usa, technokracji kapitalizmu itd...
  https://xportal.pl/?p=38432

 • Globaliści sprzedają piękne bajki o “równości” – zakłamują pojęcia. Globalni kapitaliści odpowiedzialni za zbrodnie i wojny na całym świecie, prezentują się obecnie jako zwolennicy “zrównoważonego rozwoju” i “pokoju”. Truciciele planety wycinający lasy, wylewający ścieki do oceanów, przeprowadzający wiwisekcję na zwierzętach – prezentują się jako “ekolodzy”.
  System pragnie zaprezentować się jako “rewolucja” by zapobiec prawdziwej rewolucji.
  System wyprzedza wszelki opór powołując fałszywe ruchy opozycji (przykład w kwestii ekologii: Greta – wypromowana przez media) albo w chwili buntów narzuca własne pojęcia by stłumić ich potencjał antysystemowej rewolucji (przykład w sytuacji buntu w USA narzucono temat walki z rasizmem skutecznie dzieląc ludność a z murzynów czyniąc uliczną siłę partii demokratycznej – lewej nogi Systemu w USA – analogiczną prawą nogą są republikanie)

  Trwa zakłamywanie podstawowych pojęć: “poniżenie” “dyskryminacja” “wyzysk”:

  Kto jest poniżonym, dyskryminowanym, słabym tego świata?
  Trans z modnego klubu w Nowym Jorku?
  Czy Irakijczyk mordowany przez amerykańskie bomby?
  Gej z parady równości Hajfie?
  Czy Palestyński bojownik w Strefie Gazy?
  Jedno z dwojga. Prawda i wolność jest albo po stronie jednych albo drugich – Tak, to jest wojna!
  Każdy normalny człowiek widzi te kłamstwa i hipokryzję liberalnych mediów
  System nie dba o wolność – walczy o ostateczną władzę wykorzystując do tego egoizm wychowanych w cieplarnianych warunkach plastikowych ludzi na Zachodzie… Celem Systemu jest pozbawienie ludzi wolności i stworzenie swiata żyjących w luksusie ale kompletnie zniewolonych ludzi dbających jedynie o materialne potrzeby.

  Obecne wojny, kryzysy, naciski polityczne, promocja degeneracji moralnej to krok ku wprowadzeniu totalnej dyktatury liberalnej finansjery w euroatlantyckiej części świata i rozpoczęcia przez nią walki o globalną hegemonię.

  Prawdziwy wróg to globalna finansjera!
  Nasi sojusznicy: wszyscy wyzyskiwani i poniżeni przez globalizm. Iran, Palestyna i wszystkie wolne narody świata walczące z dominacją globalizmu i kapitalistycznego imperium zła z siedzibą na Wall Street. Walczące narody i wolni ludzie całego świata są po tej samej stronie!

  Jeżeli macie w swoim życiu jakiekolwiek wątpliwości… czy idziecie słuszną drogą… czy nie lepiej na zawsze porzucić walkę…
  Na co dzień robić karierę, wieczorem wypić alkohol, odpalić porno, wyluzować się a raz na jakiś czas pojechać na wakacje w „ciepłe kraje”… żyć jak przeciętni członkowie społeczeństwa… Jako ludziom w pierwszym świecie System umożliwia nam póki co życie we względnym luksusie…

  Pamiętajmy System oparty jest na zbrodni i wiekach wyzysku wielu ludzi świata w tym Słowian

  Jeżeli najdą was takie wątpliwości…
  Przypomnijcie sobie o dzieciach z irackiej Faludży zrodzonych z nowotworami w wyniku użycia białego fosforu…!
  Przypomnijcie sobie o dzieciach Jemenu umierających z głodu…!
  Przypomnijcie sobie o dzieciach wykorzystanych seksualnie przez globalną elitę finansistów na wyspie Jeffreya Epsteina!
  Przypomnijcie sobie o dzieciach pomordowanych w klinikach Planned Parenthood których tkanki posłużyły do produkcji kosmetyków…!

  Nie ma odwrotu! Nie można zapomnieć o wszystkich zbrodniach Systemu!

  Żyjemy w czasach eschatologicznych…
  Zło ustanowiło swoją władzę…
  Rewolta przeciw Systemowi jest moralnym obowiązkiem każdego człowieka! Stoimy po stronie najsłabszych tego świata. Odwagi! Może przegramy i System ustanowi swoją totalną dyktaturę, ale lepiej przegrać walcząc po stronie Dobra niż pogodzić się z panującym złem.

  ŚMIERĆ MATERIALIZMOWI!
  ŚMIERĆ SYSTEMOWI!
  ŚMIERĆ SZATANOWI!
  Rewolta przeciw współczesnemu światu!!!

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *