Czy to już koniec OMZRiK? Młodzież Wszechpolska wykorzystała błąd Facebooka i zapowiada proces! | Narodowcy.net

Czy to już koniec OMZRiK? Młodzież Wszechpolska wykorzystała błąd Facebooka i zapowiada proces!

Niedawno na Facebooku pojawił się błąd, przez który użytkownicy mogli dowiedzieć się kto prowadzi anonimowe jak dotąd strony na portalu. Przez najbliższe kilka godzin po odkryciu ,,nowej funkcji” internet zawrzał odkrywając kto kryje się za postami wielu osobistości. Na jaw wyszły m.in. personalia osób prowadzących Ośrodek Monitorowania Zachowań  Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Owy ośrodek znany jest z wielokrotnego pomawiania polskich patriotów i rozpowszechniania fałszywych informacji w ramach ,,walki z faszyzmem”.  Za swoje kłamstwa prowadzący OMZRiK nigdy nie odpowiedzieli, ponieważ prezes ośrodka, Konrad Dulkowski  w piśmie do sądu stwierdził, że ,,nie prowadzi on – w żadnym charakterze: ani jako prezes Fundacji, ani jako osoba prywatna – strony pn. »Fundacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych« również nie ma realnego wpływu na to, co się tam publikuje i w jaki sposób. Żaden z pracowników Fundacji nie administruje przedmiotową stroną.”

Wcześniej wspomniany błąd Facebooka odkrył jednak, że słowa Dulkowskiego to fałsz i to właśnie on publikuje na facebookowej stronie OMZRiK fałszywe informacje na temat ludzi o poglądach prawicowych i narodowych.

💢 Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, ustami swojego prezesa Konrada Dulkowskiego,…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Piątek, 10 stycznia 2020

 

Wielokrotnie pomawiana przez Ośrodek Monitorowania Rasistowskich i Ksenofobicznych Młodzież Wszechpolska postanowiła wykorzystać błąd Facebooka, aby sprawdzić kto stoi za prowadzeniem strony i bez zaskoczenia okazał się to być prezes ośrodka, Konrad Dulkowski, który przed sądem zarzekał się, że z ową stroną nie ma żadnego związku. Narodowcy upowszechnili tę informację.

Wszechpolacy zapraszają do kontaktu wszystkich poszkodowanych przez OMZRiK i zapowiadają sprawę sądową przeciwko osobom odpowiedzialnym za szkalowanie polskich patriotów. “Wszystkich, którzy czują się poszkodowani przez Ośrodek zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem – [email protected]” – piszą.

 

Komentarze