Dziennikarka żydowskich portali skrytykowała Krzysztofa Bosaka. Jest odpowiedź posła Konfederacji

Dziennikarka żydowskich portali wpisem na Twitterze odniosła się negatywnie o zaproszeniach do mediów i o rosnącym poparciu dla Krzysztofa Bosaka. Zarzuca Konfederacji nazizm.

Katarzyna Markusz, dziennikarka żydowskiej agencji informacyjnej Jewish Telegraphic Agency oraz portalu Jewish.pl postanowiła skomentować na Twitterze, z dezaprobatą, zapraszanie kandydata na prezydenta z ramienia Konfederacji oraz posła na Sejm IX kadencji Krzysztofa Bosaka do mediów. Reporterka we wpisie stwierdziła, że coraz częstsze wizyty posła Konfederacji w mediach przyczyniają się do wzrostu poparcia dla niego, a samej Konfederacji zarzuciła wyznawanie poglądów nazistowskich, sugerując, że w przypadku zwycięstwa tego ugrupowania w przyszłości powstaną tzw. „polskie obozy”.

Poniżej cały wpis:

Do twitta odniósł się sam zainteresowany. W swojej odpowiedzi stwierdził, że w środowiskach żydowskich poważnym problemem jest antypolonizm:

Katarzyna Markusz jest dziennikarką współpracującą z Jewish Telegraphic Agency i z witryną Jewish.pl. Jak sama przyznała na Twitterze od 8 lat pisze dla wyżej wymienionych portali, a także dla Jerusalem Post znanego z antypolskich artykułów.

Narodowcy.net
CZYTAJ TAKŻE: Bosak u Atora – na luzie z kandydatem na prezydenta [+WIDEO]

Kuba Kluczynski

Czytaj Wcześniejszy

Kobieta inwigilująca ks. Blachnickiego działa dziś na rzecz LGBT i doradza Trzaskowskiemu

Czytaj Następny

AfD domaga się badania wieku imigrantów

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *