Dzwon „Głos nienarodzonych” od 13 do 15 sierpnia w Małopolsce

Od 13 do 15 sierpnia w Małopolsce z inicjatywy organizacji patriotyczno-katolickich, w tym i Młodzieży Wszechpolskiej, każda osoba opowiadająca się za obroną życia poczętego będzie mogła  uderzyć w dzwon „Głosu Nienarodzonych”.

Dzwon „Głos Nienarodzonych został odlany z inicjatywy fundacji „Życiu Tak”, przez rzemieślniczą Pracownię Ludwisarską w Przemyślu. Wydobyty dźwięk jest symbolicznym głosem tych, którzy chcą żyć. Pierwszego symbolicznego uderzenia dokonał Ojciec Święty Franciszek w Watykanie, 23 września 2020 r. Dzwon był już między innymi w Szczecinie i Wrocławiu. Teraz przyszła kolej na Małopolskę.
Dzwon najpierw odwiedzi 13 sierpnia Zakopane, będzie stał przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Dzień później będzie w Wadowicach, przed Bazyliką - Parafia Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. W niedzielę, 15 sierpnia dzwon zostanie postawiony na Rynku Głównym w Krakowie. W każdym miejscu będzie można uderzyć w dzwon od godziny 14:00 do 18:00. W celu dobrej realizacji tego wydarzenia została zorganizowana zbiórka na stronie zrzutka.pl-LINK, przez Młodzież Wszechpolską, która jest współorganizatorem wydarzenia. Niezbędne są wydatki na pokrycie kosztów transportu dzwonu, noclegu i wyżywienia kierowcy, oraz na plakaty i ulotki informacyjne, by szerzyć pozytywny przekaz pro-life.

 

narodowcy.net/facebook.com/SpolecznyRuchFalaZycia

Stanisław Pomorski

Czytaj Wcześniejszy

Niszczenie kościołów, odkrycia nieoznakowanych grobów - co się stało w Kanadzie?

Czytaj Następny

Imperializm – Nacjonalizm – Uniwersalizm. Myśl Andrzeja Trzebińskiego

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *