Mural upamiętniających Żołnierzy Niezłomnych w Łodzi został zniszczony

W poniedziałek 1 marca pojawiła się informacja o zniszczeniu muralu upamiętniającego Żołnierzy Niezłomnych, który został przygotowany przez fanów Łódzkiego Klubu Sportowego.

Nowa lewica od lat próbuje oczerniać imię Niezłomnych określając ich jako „bandytów” i „morderców dzieci”. Narodowcy oraz kibice o Niezłomnych mają zupełnie odmienne zdanie, pokazują to corocznymi obchodami oraz oprawami na stadionach czy też muralami. Niedawno jeden z murali, który stworzyli kibice ŁKS-u Łódź, został zniszczony.

Wszystko wskazuje na to, że byli to lokalni antyfaszyści. Na swoim kanale na platformie telegram dodali post ze zniszczonym muralem.

CZYTAJ TAKŻE: Kibice ŁKS-u Łomża z problemami przez patriotyczną oprawę. Kuriozalne zarzuty policji

Post z profilu antify na telegramie informujący o zniszczonym muralu

To nie pierwszy mural z Niezłomnymi, który został zniszczony przez antifiarzy. Mural wykonany przez kibiców Śląska Wrocław został przerobiony na tęczowo.

Przerobiony mural Śląska Wrocław

Mimo wszelkich kłód rzucanych przez nową lewicę kibice nadal upamiętniają bohaterów tworząc co nowsze murale, prezentując oprawy oraz uczestnicząc lub nawet współorganizując obchody dnia pamięci Żołnierzy Niezłomnych w całej Polsce.

CZYTAJ TAKŻE: Kibice z całej Polski upamiętnili ofiary komunistycznego systemu

Narodowcy.net/Stadionowi Oprawcy

Redakcja

Czytaj Wcześniejszy

Syndrom zakopiański

Czytaj Następny

Stanisław Piasecki: Prawo do twórczości

Komentarze

 • Takie są efekty porzucenia przez narodowców na 2-3 lata działań ulicznych...

  Trzeba robić stale własne graffiti, murale, plakatować, kleić vlepki - oraz stale niszczyć lewacką propagandę: zrywać ich plakaty, zrywać ich wlepki, niszczyć ich napisy i bazgroły

  Z tym że jak robicie graffiti to albo porządne, eleganckie murale (jak te z Wyklętymi) albo lepszy zwykły napis-hasło. Natomiast robione w stylu hip-hopowym duże graffiti typu „GNLS” - niewiele mówią zwykłym ludziom, są skierowane wyłącznie do „kumatych” po stronie naszej i wrogiej. I w dłuższej perspektywie w większej ilości są bez sensu.
  Dlatego najlepiej robić:
  Albo piękny artystyczny mural (jak macie talent i śroski na farby, miejsce na legal itd)
  Albo (jak ktoś nie ma talentu i możliwości) prosty, czytelny napis sprayem np. „Precz z Unią Europejską”, „Nacjonalizm naszą drogą”, „Soros ręce precz od Polski” „„Pis PO jedno zło” „Narodowa Rewolucja nadchodzi” i tym podobne do tego np. podpis ekipy/organizacji albo adres strony internetowej. To lepsze niż nic nikomu nie mówiące „GNLS”

  Można też robić napisy markerem olejowym - nie kupujcie zwykłych markerów permanentnych, a tylko tzw. markery olejowe (mają w środku farbę olejną lub podobną, są grube można malować po każdej powierzchni, mają różne kolory, napis nieblaknie). Są dostępne w niektórych sklepach papierniczych, w sklepach dla grafficiarzy i w internecie

 • NARODOWA PROPAGANDA:
  materiały do druku (wzory plakatów, vlepek, szablonów do street artu)
  https://t.me/nacjopropaganda
  dokumentacja działań (murale, graffiti)
  https://t.me/WBSA14

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *