Narodowcy i Katolicy powstrzymali Paradę LGBT przed wejściem na Jasną Górę [WIDEO]

Na dzień 16 czerwca środowiska LGBT zaplanowały tzw. Paradę Równości w Częstochowie, u stóp Jasnej Góry. Tego samego dnia w duchowej stolicy naszego narodu trwała pielgrzymka Kół Różańcowych Dzieci, którą paradujący homoseksualiści mogli zakłócić. ,,Tęczowi” nie zostali jednak wpuszczeni na Jasną Górę przez narodowców, kibiców oraz środowiska katolickie.

W akcji obrony Jasnej Góry wzięły udział liczne środowiska, które łączy szacunek do wiary katolickiej i wola jej obrony. Byli to głównie narodowcy z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR, środowiska katolickie jak Żołnierze Chrystusa, lub Krucjata Różańcowa oraz kibice, głównie lokalnego zespołu, Raków Częstochowa. Broniących świętego miejsca przed tęczowym pochodem było kilkuset. Podczas manifestacji można było usłyszeć zarówno modlitwy, pieśni religijne jak i okrzyki.

 

Uczestnicy Parady Równości i tym razem dopuścili się sprofanowania polskiej flagi oraz wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej tęczą LGBT. Marsz pierwotnie miał przejść tuż obok spotkania dzieci z XX Pielgrzymki Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci, na szczęście blokada katolików i narodowców skutecznie ich zatrzymała.

To nie pierwszy raz, gdy środowiska LGBT maszerują w dniu zbieżnym z wydarzeniem religijnym związanym z Radiem Maryja. Pierwszy Marsz środowisk homoseksualnych w Częstochowie odbył się podczas Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja.

Wojna wkracza w decydującą fazę!Wczoraj narodowcy, organizacje #ProLife i katolickie powstrzymały prowokację tęczowych…

Opublikowany przez Robert Winnicki Poniedziałek, 17 czerwca 2019

 
 

#BrońKrólowej

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Niedziela, 16 czerwca 2019

Rafał

Czytaj Wcześniejszy

100–lecie polskiej dyplomacji – konferencja naukowa na UMCS

Czytaj Następny

Antyunijny Marsz Radomskiego Czerwca. Nie obyło się bez próby blokady!

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *