Nowoczesny nacjonalista | Narodowcy.net

Nowoczesny nacjonalista

Nacjonalista – osoba, która stawia sprawe narodu ponad własny interes.

Wielu z nas spostrzega heroicznie poprzednie pokolenia. Jednocześnie, w sposób naturalny stają się one dla nas wzorem. Z dumą patrzymy wstecz na odważnych pradziadów, którzy rzucali się na wrogów w obronie Ojczyzny i własnej rodziny. Pamiętamy o datach, zapalamy świeczki, sprzątamy groby. Pamięć jest ważna. W końcu jest częścią nas, naszym sumieniem, doświadczeniem opartym na emocjach pozytywnych i negatywnych.

Jednak warto zadać sobie, jako nacjonalista, kilka zasadniczych pytań. Kim jesteśmy i co znaczymy? W jakim stopniu czujemy się odpowiedzialni za naród? I najważniejsze:
jak interpretujemy nacjonalizm?

Otóż to. Znamy wielu zwolenników idei narodowej. Spotykacie się z nimi okazyjnie, raz w tygodniu, czasami częściej, czasami rzadziej. Zapalacie wspólnie znicze przy grobach bohaterów, kleicie plakaty lub zwyczajnie rozmawiacie przy piwie o polityce i śmieszkujecie.

Słusznie można zinterpretować pamięć o poległych, postawa warta pochwały. Niestety, u większości bycie nacjonalistą na tym się kończy. Poniżej opiszę, jak ważny dla nacjonalisty powinien być rozwój osobisty.

Żyjemy w czasach liberalizmu. Od dziesiątek lat społeczeństwo jest manipulowane i celowo ogłupiane. Lewackie fundacje pozbawione całkowicie moralności finansują uniwersytety, szkoły i uczelnie. Wywierają one wpływ na decyzję zarządów, nakazując promocję dewiacji i liberalnych szumowin. Kapitalizm okryty socjalnymi obietnicami rządzących niszczy polskie rodziny i polskiego pracownika. Jedzenie, którym karmisz swoje dzieci, pełne jest chemi. Urzędnicy opchani łapówkami od międzynarodowych koncernów wmawiają Tobie, że to nieszkodliwe.
Ważne, żebyś czuł się wolny i się im nie przeciwstawiał.

Jeśli jesteś człowiekiem trzeźwo myślącym, to wiesz, że już nie ma ucieczki. Utknąłeś razem ze mną w pułapce. Oczywiście, możesz dalej robić swoje i uważać się za “normalnego” patriotę.

Istnieje jednak druga szansa. Możesz wejść o poziom wyżej i stać się nacjonalistą XXI wieku. Pewnie zastanawiasz się “o czym on mówi?” Już tłumaczę, tylko przygotuj sobie kartkę i długopis. Nacjonalista dzisiejszych czasów nie jest już tym “narodowcem 20-lecia międzywojennego”. Dzisiaj mamy inne pole walki.

Postaw na pierwszym miejscu swój własny rozwój osobisty. Zdobywaj wiedzę i doświadczenie. Ucz się zasad ekonomii i przedsiębiorczości. Rozwijaj się w zawodzie, osiągaj kwalifikację. Dzisiejsza wojna nie jest już wojenką w lesie. Główną rolę odgrywa dziś gospodarka. Suwerenność i niepodległość są od niej uzależnione. Zauważ, że młodzi ludzie naśladują to, co modne. Światowe marki mody, które bardzo często promują zgorszenie pociągają za sobą rzeszy młodzieży. Zachowaj zimną krew i walcz o stołki. Nie wychylaj się, bądź partyzantem nie w lesie, a w ekonomii.

Obserwuj ludzi. Przyglądaj się ich zachowaniom. Weryfikuj.
Zauważ ile firm obcego kapitału mamy na polskim rynku. Blokują one rozwój rodzimych spółek, wykorzystując tanią siłę roboczą i przywileje dla inwestorów. Zwracaj uwagę, jak zarządza się gospodarką w Twojej okolicy. Kogo się zaprasza, jakich partnerów medialnych mają instytucje i wydarzenia.
Kupuj produkty od firm polskiego kapitału.

Rozmawiaj z ludźmi i uświadamiaj swoich bliskich. Zrozumiem, jeśli stwierdzisz, że to nie ma sensu bo rodzina przy stole nadaje jak propagandowa stacja telewizyjna. Nie możesz jednak się złamać. Nie odpuszczaj, jeśli powiedzą że jesteś nienormalny.

Następnie dbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Jesteś tym co jesz. Chcąć być silnym musisz o siebie zadbać również w ten sposób. Wybieraj pełnowartościowe produkty spożywcze z wyższej półki. Nie wiesz co jeść? Masz książki i internet. Uprawiaj sport, bo jest on niezbędny dla Twojego dobrego samopoczucia oraz kondycji.

Bądź dobry dla swoich bliskich. Pomagaj im oraz staraj się dla nich. Dbaj o swoje więźi rodzinne. W przypadku złych doświadczeń naucz się szanować i kochać, tak by Twoje przyszłe pokolenia czuły się docenione. Wychowaj swoje dzieci w narodowym duchu i zadbaj o ich moralność.

Zwycięstwo w narodzie zapewnimy sobie tylko i wyłącznie budując silne i wykształcone elity. Stańmy się swoim własnym liderem, aby później móc przełożyć tą ciężką pracę na działalność społeczną. Nie trać czasu! Weź sprawy w swoje ręce! Rozwijaj się dla narodu!

Jeśli podejmiesz walkę, to nasze narodowe dziedzictwo nigdy nie zginie!

Komentarze