Partia Razem pomówiła Cisowiankę o "sprzeciwianie się prawom kobiet", teraz przepraszają

Partia Razem w wyniku przegranego procesu sądowego, opublikowała przeprosiny w stosunku do producenta Cisowianki. Partia „naruszyła Jej dobra osobiste – renomę i prawo do klienteli” poprzez bezpodstawne nawoływanie do bojkotu, twierdząc iż spółka Nałęczów Zdrój sprzeciwia się prawom kobiet.

Całe zamieszanie związane z nawoływaniem do bojkotu „Cisowianki” zaczęło się w czerwcu 2017 roku. Partia Razem na Facebooku opublikowała post w którym oskarżyła wiceprezesa spółki Nałęczów Zdrój, Pawła Witaszka o wspieranie finansowe organizacji antyaborcyjnych poprzez swoją fundację. Według partii Razem był to wystarczający powód by stwierdzić iż Paweł Witaszek, a także firma w której jest wiceprezesem, sprzeciwia się prawom kobiet. Z tego też powodu Razem wezwało do bojkotu konsumenckiego wody mineralnej „Cisowianka”.

W odpowiedzi spółka „Nałęczów Zdrój” zadeklarowała iż jest neutralna światopoglądowo i nie ingeruje w prywatne poglądy swoich pracowników, gdyż szanuje prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Sprawa trafiła jednak do sądu, w wyniku rozprawy partia Razem została zmuszona do oficjalnych przeprosin spółki „Nałęczów Zdrój”.

Źródła: Twitter, Facebook, Kontrrewolucja.net

Jan Jarmuła

Czytaj Wcześniejszy

Peter Jakab nowym liderem Jobbiku – partia wróci na pozycje nacjonalistyczne?

Czytaj Następny

Kocham Polskę w sejmie i całej Polsce! Coroczna akcja walentynkowa Młodzieży Wszechpolskiej

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *