Planned Parenthood handluje szczątkami dzieci

Do sieci wyciekły nagrania z pracownikami korporacji zeznającymi pod przysięgą, że PP handluje ciałami abortowanych dzieci.

Zarejestrowane zeznania dotyczą m.in. starszej dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji Tram Nguyen, dyrektor medycznej dr Dorothy Furgerson i byłej dyrektor naczelnej usług medycznych dr Deborah Nucatola. Na nagraniach widzimy też Mary Gatter, prezes Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America, która w 2017 roku negocjowała z udającym zainteresowanego transakcją dziennikarzem, cenę za tkanki nienarodzonych dzieci. Kobieta przyznała, że zawarła porozumienie biznesowe z firmą do pobierania tkanek płodu ludzkiego Novogenix.

Planned Parenthood to organizacja non-profit, a jednocześnie największa sieć klinik aborcyjnych w USA.

Wideo jasno pokazuje, że kierownictwo Planned Parenthood miało pełną świadomość nielegalnego procederu. Wszystko odbywało się pod przykrywką „badań naukowych”.

Deborah Nucatola przyznaje nawet, że dostosowała sposób przeprowadzania aborcji do tego, aby lepiej pozyskiwać szczątki zamordowanych dzieci.

Na poniższym wideo możemy usłyszeć jak Deborah opowiada jak wykonuje się aborcję aby nie zniszczyć cennych organów. Następnie mówi o tym, jakie organy sprzedają się najlepiej, wspomina nawet ceny.

Wszystkie nagrania, maile, korespondencje i więcej dowodów na nielegalną działalność Planned Parenthood przedstawiono na tym wideo.

Nagrania z przysięgi są dostępne w sieci. Kliknij tutaj.

Źródło: foxnews.com/facebook.com

Narodowcy.net

Miłosz Nowakowski

Czytaj Wcześniejszy

Nacjonaliści w chorwackim rządzie? Ruch Ojczyzny Miroslawa Skoro rośnie w siłę

Czytaj Następny

Miasto Warszawa szkoli anarchistycznych bojówkarzy z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *