Ziemowit Przebitkowski: Nie ma innej drogi niż permanentna działalność

W minioną niedzielę odbył się wieczór wyborczy Krzysztofa Bosaka. Podczas tego wydarzenia w imieniu Młodzieży Wszechpolskiej głos zabrał prezes tej organizacji – Ziemowit Przebitkowski.

Na wstępie przemawiający przypomniał, że to właśnie młodzież jest jednym z głównych motorów napędowych sukcesu wyborczego Krzysztofa Bosaka. W dalszej części wystąpienia prezes Młodzieży Wszechpolskiej stwierdził, że to najprostsze zadanie jest już za młodym pokoleniem, a trudności dopiero się zaczną, podkreślając, że po opadzie emocji wyborczych szczególnie istotne będzie to, żeby młodzież była gotowa do permanentnej działalności. Następnie Ziemowit Przebitkowski podziękował młodzieży za zaangażowanie w kampanię wyborczą i zaapelował do niej, by angażowała się dalej, wstępując w struktury różnych organizacji. Z kolei w imieniu Młodzieży Wszechpolskiej przemawiający podziękował Krzysztofowi Bosakowi za to, że dzięki jego kandydaturze wielu z młodych zaczęło interesować się polityką i rozumieć, że naród jest ciągiem pokoleń, nie tylko tylko tym co tu i teraz.

Szczególnie teraz istotne jest to, żebyśmy byli gotowi na ten kolejny etap, gdzie będziemy już w II turze. Koleżanki i koledzy nie ma innej drogi do tego, żebyśmy nie stracili tego zapału, niż permanentna działalność – tylko w ten sposób młody duch jest w stanie cały czas działać na pełnych obrotach – przekonywał Ziemowit Przebitkowski

Całość wystąpienia można obejrzeć tutaj:

Moje wystąpienie podczas wieczoru wyborczego Krzysztof Bosak, po ogłoszeniu wyników Exit Poll.Zachęcam do obejrzenia i do dołączenia do Młodzież Wszechpolska!

Opublikowany przez Ziemowit Przebitkowski Poniedziałek, 29 czerwca 2020

 

Bartosz Florek

Czytaj Wcześniejszy

Organizacje akademickie wydały oświadczenie przeciwko indoktrynacji LGBT na uczelniach

Czytaj Następny

Rafał Buca: Życiorys Edwarda Bucy – Lidera powstania w Workucie i Żołnierza Wyklętego

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *