Rada Miasta Warszawy zakazała wjazdu do stolicy pojazdom zawierające treści antyaborcyjne i antypedofilskie

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta, warszawscy deputowani przegłosowali uchwałę dotyczącą „zakazu poruszania się niektórymi rodzajami pojazdów”, czyli pojazdom zawierającym treści antyaborcyjne i antypedofilskie. Decyzja wchodzi w życie pięć dni od momentu ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego. Uchwałę może uchylić jedynie Wojewoda Mazowiecki.

Sesja Rady Miasta Warszawy miała miejsce w czwartek, 8 lipca. Tytuł uchwały brzmi następująco: „w sprawie wprowadzenia przepisów porządkowych zakazujących się poruszania niektórymi rodzajami pojazdów”. Za jej przyjęciem głosowało 41 radnych, przeciw było 18. Zakaz może uchylić Wojewoda Mazowiecki, w przeciągu pięciu od momentu przegłosowania dokumentu, po czym uchwała wchodzi w życie po publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego. Sam nagłówek dokumentu jest dyskryminujący, niezależnie o jaki rodzaj pojazdu mechanicznego chodzi. Przedstawiamy projekt skandalicznej uchwały.

Czytaj także: Adam Szabelak: Dlaczego nie lubię LGBTQQIP2SAA

Projekt zgłosił i przedstawił radny Koalicji Obywatelskiej Jarosław Kaczyński. W uzasadnieniu polityk przedstawił, że obecne przepisy prawa są niewystarczające, a stolica Polski jest miastem demokratycznym i otwartym dla wszystkich. Uchwałę skrytykowali radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy słusznie wskazali, że zatwierdzony dokument jest niezgodny z prawem, na co ma wskazywać opinia ratusza. W sprawie uchwały nie zabrał jeszcze głosu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Jednakże jest szansa prawna na to, że furgonetki drażniące liberałów i lewicowców, będą mogły jeździć po stolicy kraju. W paragrafie pierwszym wskazane jest, że zakazuje się eksponowania nieprawdziwych treści. Uwagę na to zwrócił szef Ordo Iuris mec. Jerzy Kwaśniewski, który wskazał, że treści umieszczone na pojazdach są już sądownie potwierdzone, że są zgodne z prawdą.

Furgonetki fundacji Pro-Prawo Do Życia ze względu na swoją treść nie są obiektem medialnej dyskusji nad treścią, jaką przekazują, tylko celem ataku lewicowych terrorystów. Do ataków i podpaleń furgonetek dochodziło w Warszawie, Gorzowie, Gdańsku. Wobec działacza lewicowego Michała Sz. „Margot” Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do Sądu  Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia, 10 czerwca, akt oskarżenia w sprawie ataku na działacza fundacji Pro-Prawo Do Życia. „Margotowi” grozi pięć lat więzienia.

Czytaj także: Rośnie pokolenie meneli, którzy nie potrafią powiedzieć zdania bez przekleństwa i wspomnienia o seksie

Powołując się na demokratyczne standardy, treści eksponowane za pomocą furgonetek powinny zostać poddane dyskusji publicznej, debacie eksperckiej, konferencji naukowej wyjaśniających „nieprawdy”. Jednakże to nie ma miejsca. W górę biorą emocję i zwierzęca nienawiść. Jak już wskazaliśmy w poprzedniej informacji na temat węgierskiej ustawy chroniącej dzieci w „nowoczesnej i liberalnej” Europie nie można prowadzić rzetelnej debaty naukowej na temat związku homoseksualizmu z pedofilią. Trzeba wskazać, że istnieje szereg badań potwierdzających, że wykorzystywanie seksualne we wczesnym dzieciństwie przyczynia się do skłonności homoseksualnych w przyszłości, a aktywni seksualnie geje przejawiają zwiększony popęd do osób małoletnich w porównaniu do ludzi przeciwnej orientacji. Kurt Freund, czeski seksuolog zauważył, że większość mężczyzn molestujących seksualnie chłopców identyfikuje się jako homoseksualiści lub biseksualiści. Dokładniej, homoseksualiści mimo stanowienia ok 3% populacji, odpowiadają za 1/3 aktów pedofilii. Innymi danymi, na które warto zwrócić uwagę, że w przybliżeniu ponad 70% homoseksualistów zaczęło identyfikować się ze swoją orientacją seksualną po fakcie molestowania homoseksualnego.

Czytaj także: Węgry wprowadzają nową ustawę chroniącą dzieci. Jest reakcja środowisk lewicowych

narodowcy.net/zyciestolicy.com.pl/tvp.info/medianarodowe.com

Przemysław Bubnowski

Czytaj Wcześniejszy

Dwóch członków ONRu zostało skazanych za krytykę syjonistycznej ideologii

Czytaj Następny

Ruszyła internetowa zbiórka na tegoroczny Marsz Zwycięstwa w Warszawie

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *