„Stop agresji LGBT” - manifestacja Młodzieży Wszechpolskiej już w niedzielę

W niedzielę 16 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:15 w Warszawie przy Bramie Głównej Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się manifestacja Młodzieży Wszechpolskiej o nazwie „Stop agresji LGBT”. Zgromadzenie ma związek z coraz bardziej agresywnymi akcjami środowiska LGBT, m. in. pobicia działacza pro-life przez Michała Sz. ps. „Margot” oraz profanację symboli wiary katolickiej.

Na facebookowym wydarzeniu organizatorów czytamy:

Od kilku lat w Polsce nasila się rewolucja antykulturowa spod znaku tęczy. Przekraczane są kolejne granice - coś, co było nie do pomyślenia jeszcze dekadę temu, dzisiaj powoli staje się normą. „Cipkomaryjki”, odrażające parodiowanie Najświętszego Sakramentu i Mszy Świętej, czy ostatnie ekscesy z wieszaniem tęczowych flag na pomnikach, to tylko niektóre przykłady działań lewicowych aktywistów i bojówkarzy.

CZYTAJ TAKŻE: Aktywiści LGBT sprofanowali pomniki w Warszawie

Organizatorzy wspominają również Michała Sz., który pobił działacza pro-life i wykazywał inne agresywne zachowania w przestrzeni publicznej:

Dzisiaj lewica chce z Michała Sz. ps. „Margot” uczynić męczennika i ofiarę represyjnego państwa, które rzekomo prześladuje aktywistów LGBT. Tymczasem sąd zdecydował o aresztowaniu „Margot” nie za jego poglądy, tylko za zdemolowanie legalnie jeżdżącej furgonetki fundacji pro-life i fizyczną napaść na jej działacza.

CZYTAJ TAKŻE: Adam Szabelak: Dlaczego nie lubię LGBTQQIP2SAA

W słowie podsumowania Wszechpolacy piszą o potrzebie stanowczego sprzeciwu wobec agresywnych zachowań tęczowych aktywistów. Warto się również zastanowić co może oznaczać bierność wobec czynów środowisk lewicowo-liberalnych:

Nie bądź bierny. Nie myśl, że skoro rządzi partia, która na ustach ma patriotyczne frazesy, to wszystko jest w porządku. Musimy pokazać, że nie ma w Polsce zgody na lżenie wartości, które zbudowały nasz naród i kulturę.

„Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu...

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

źródło: Facebook

Michał Karpiński

Czytaj Wcześniejszy

Polscy pisarze w obronie Jacka Komudy. Środowisku LGBT nie spodobało się jego opowiadanie

Czytaj Następny

O przygotowaniach do obchodów setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wywiad z Kacprem Kociszewskim

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *