Zuzanna Wiewiórka została odznaczona przez Ministra Sprawiedliwości

Zuzanna Wiewiórka działaczka pro-life na konferencji prasowej w Ministerstwie Sprawiedliwości została odznaczona brązowym medalem „Zasłużonej dla Wymiaru Sprawiedliwości”.  Odznaczenie wręczył minister Marcin Romanowski.

Zuzanna Wiewiórka i jej rodzina od kilku dni są głównym celem ataku przez środowiska lewicowe. Działaczka ruchu pro-life uratowała życie nienarodzonego dziecka przed aborcją.  Sprawę zauważyło Ministerstwo Sprawiedliwości, które zorganizowało dzisiaj konferencję prasową Stop hejtowi wobec obrońców życia. W imieniu ministra Zbigniewa Ziobry, na wniosek ministra Marcina Romanowskiego, Zuzanna Wiewiórka została odznaczona brązowym medalem „Zasłużonej dla Wymiaru Sprawiedliwości”.

Jest wiele powodów, z powodu których zasługuje na to odznaczenie. Wieloletnie zaangażowanie właśnie na rzecz ochrony życia. Ta odwaga i determinacja, którą zawsze wykazywała to szczególne odznaczenie, bo szczególne również są okoliczności – minister Marin Romanowski.

Zuzanna Wiewiórka przyjęła odznaczeniu w imieniu całej społeczności pro-life, która walczy o prawa nienarodzonych dzieci. Wskazała, że działacze codziennie spotykają się z agresją i przemocą. Zuzanna wyraziła nadzieję, że osoby odpowiedzialne za kampanie nienawiści wobec całego środowiska pro-life zostaną w końcu podciągnięte do odpowiedzialności karnej.

Zobacz:
Uratowała życie dziecku, teraz nękają ją feministki
Młodzież Wszechpolska powzywa członka Nowoczesnej linczującego działaczkę Pro Life
źródło: twitter.com/MS_GOV_PL

Przemek Bubnowski

Czytaj Wcześniejszy

Jan Chudzik – podkarpacki narodowiec, ofiara rządów sanacji

Czytaj Następny

Adam Leszczyński: "Nowe szaty króla 2" – recenzja

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *